Skocz do zawartości

Panowie! Przyznać się, który to??? ;)


cezsek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

LA te komentarze jak zwykle ambitne i głębokie. Co właściciele Bmek, Passatów...Ja pierniczę co za osły. Idę o zakład, że omal nie rozwalili klawiatury jak pisali te brednie. Sam pojeździłby jakby mógł, ale nie ma jaj, albo kasy, albo żona go od loża odstawi jak choćby słowo powie. Zawiść jest straszna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te komentarze niektorych "ludzi" pod tym artykulem to zastanawiam sie czy ich juz calkowicie popierd... czy co?!?!? Jeden koles pisze ze jak zobaczy zblizajacy sie szybko motocykl to cisnie hamulec do dechy zeby tylko sie motocyklista o niego roztrzaskal... przejrzalem tylko pare tych komentarzy ale czesc z nich wlasnie tak wyglada... Pewnie to tylko dzieciaki sie nudza ale jesli rzeczywiscie po naszych drogach jezdza takie debile to heh jesli mnie by cos takiego zrobil i ja jakos bym sie zdarzyl zatrzymac to kulturalnie bym jemu droge zajechal ladnie sie zatrzymal i w bardzo kulturalny sposob rozj... jego i jego cud maszyne. Ehhh sorry za nerwy ale czasem po prostu nie wierze ze chodze po jednym kawalku ziemi z takimi hmm nazwac sobie mozecie to jak chcecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... jak sie czyta posty po artykulem to nie wiadomo plakac... smiac.. czy kurde dac na msze za ich rozumy .. "poluje na takich" - ciekawe czy sam jezdzi 50 w miesci, 60 czy 90 poza miastem swoja wycackana pedalska calibra beemka czy jakims innym ospojlerowanych gownem z tuba basowa w bagazniku i lokciem na odkreconej szybce - BEZMOZGI !! ;) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... jak sie czyta posty po artykulem to nie wiadomo plakac... smiac.. czy kurde dac na msze za ich rozumy .. "poluje na takich" - ciekawe czy sam jezdzi 50 w miesci, 60 czy 90 poza miastem swoja wycackana pedalska calibra beemka czy jakims innym ospojlerowanych gownem z tuba basowa w bagazniku i lokciem na odkreconej szybce - BEZMOZGI !! ;) :) :)

 

nie martw się, kiedyś i on trafi na większego "myśliwego" hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiete slowa - czy kiedykolwiek ktos napisal (poza gazetami w branzy) o np turystyce, zwiedzaniu, przyjemnosci z jazdy ?? z takimi artykulami to jak z serialami tym m jak milosc ... maja zadzialac, uszczypnac - trafic do jak najwiekszej liczby odbiorcow - a wiekszosc niestety jest znacznie ponizej sredniej inteligencji. Taka menda woli poczytac jak to ktos zap.... po autostradzie, napisane przez pismaka co patrzy na wskazniki czytalnosci niz poczytac nie wiem na przyklad o tym ze odkryto nowy piekny gatunek motyla czy cokolwiek pozytecznego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czego nie napiszą artukułu o zwykłych motocyklistach jeżdzących normalnie?Takich motocyklistów jest pare razy więcej niz tych cisnących na opór;]

A kto by to czytał? Szeroka gawiedź żądna jest krwi i sensacji a nie opowieści o kolesiach, któryz pojechali sobie motocyklami... ja wiem... do Janowa Podlaskiego koniki pooglądać.

Media istnieją, żeby zarabiać pieniądze. A pieniądz bierze się z czytalności i oglądalności a tu przyciągnie tylko sensacja, krew, nieszczęście i tragedia ludzka.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych co hamują jak widzą motocykl to życze im szczęścia...jestem ciekaw jak by wyglądało 15 czy 20 letnie, ospojlerowane bmw seri 3 po zderzeniu z jadącym 300km/h i ważącym 200kg motocyklem

to by była wersja specjalna BMW M3 z dodatkowym wyposazeniem....moto na przednich siedzeniach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...