Skocz do zawartości

Panowie! Przyznać się, który to??? ;)


cezsek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na drodze niestety nie przewidzisz wszytkiego niby pusta a tu matołek pojaiw sie nie wiadomo skąd :biggrin:

 

w czarnym bemwu z tona szpachli i bedzie polowal na motocykliste hehehehehehehehehe :bigrazz: :D :D Dzisiaj biore siekiere i jade zapolowac na bemwu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh....jak czytam te komentzrae to mi sie podnosi.....cisnienie

 

Koles ma BMW to mysli ze ma władze i g*wno prawda bo jego BeMka jest stara i smierdzi i polowe mniej warta niz moj nowy pachnacy motocykl.

Mysli ze ma alumy,kawalek blachy zamiast spojlera i recznie wyciety szyberdach to zaraz dostanie nitro i on tez pojedzie 300km/h .

Owszem pojedzie ale z.....przepascie z dobrym wiatrem.

 

 

Podziwiam i wręcz szanuje takich motocyklistów którzy tyle jadą.

Przeciez zeby jechac 300km/h to trzeba miec fest odwagi dużo,sto procent koncentracji,luzne rece i napewno dobre oczy aaa i mocna reke:)

 

Niewiem jak wytrzymują taki opór wiatru i w jaki sposob wykunują jakiekolwiek manewry ale to pozosanie moja tajemnica ktorej dowiem sie sam dopiero gdy wsiade na duze moto i rozwine predkosc oczywiscie o polowe mniejsza.

 

 

Szanuje takich ludzi.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to własnie od tego jest tor, na drodze niestety nie przewidzisz wszytkiego niby pusta a tu matołek pojaiw sie nie wiadomo skąd :biggrin:

 

 

Idąc dalej twoim tokiem rozumowania dojdziemy że motocyklem nie powinno się w ogóle jeździć po drogach publicznych i tak samo po torze - niby pusty ten tor a tu matołek nie wiadomo skąd :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej twoim tokiem rozumowania dojdziemy że motocyklem nie powinno się w ogóle jeździć po drogach publicznych i tak samo po torze - niby pusty ten tor a tu matołek nie wiadomo skąd :bigrazz:

No nie popadajmy w przesadę, przeciez mówimy nie o jakis 150-180, ale o grubo ponad 200 a to lekk róznica :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że masz podobny sprzęt, jak byś mógł czasami zagadać o nim to zapraszam. Ja się zastanawiałem nad 1000 ale... jakoś tak 900 gaźniki-podobno mniej pali 1000 juz na wtrysku. Jak możesz to odezwij sie pogadamy chwilke o sprzetach

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...