Skocz do zawartości

Optymalny i wygodny ubiór motocyklisty.


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem , wiem uniwersałów nie ma. Chcę jednak tę ilość trochę okroić (tak żeby jednak kobieta w domu trochę więcej tego miała hehe) Na lato myślę własnie o zbroi i ochraniaczach na nogi. Chłodne dni chyba dobra skóra na zbroje ( już bez protrktorów) i jakieś buty (kompromis na miasto i w trasę)

A jeżdził będę aż spadnie snieg albo jak będę już zamarzał to dam se siana. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , wiem uniwersałów nie ma. Chcę jednak tę ilość trochę okroić (tak żeby jednak kobieta w domu trochę więcej tego miała hehe) Na lato myślę własnie o zbroi i ochraniaczach na nogi. Chłodne dni chyba dobra skóra na zbroje ( już bez protrktorów) i jakieś buty (kompromis na miasto i w trasę)

A jeżdził będę aż spadnie snieg albo jak będę już zamarzał to dam se siana. Pozdrawiam

jak max na bezpieczeńswto i wygodę to parę ładnych setek zabulisz. Napewno dobre buty i spodnie warstwowe, kurtkę, jak masz kasę kup dwie. letnia i 'normalną' przejrzyj tematu o ubraniach jakie były podczas letnich upałów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbyś zapytał jaki bym chciał miec motocykl ;)

Chciałbym mieć kilka bo uniwersalesów nie ma. Tak jest też z ciuchami.

Otóż to. W gorące lato najlepiej czuję się w skórach, a wiosną czy jesienią nic nie zastąpi solidnych teksów (zwłaszcza w deszczową pogodę). Posiadam także trzy podstawowe* komplety rękawiczek, które zakładam w zależności od pory roku.

 

*Jeżeli nie liczyć m.in. rękawiczek typu samochodowego (z otworami wentylacyjnymi), które służą mi do jazdy na skuterze w upalne dni.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a tak na poważnie, to co byście kupili na zimę?? zakładając, że macie możliwość

kozuch i dobre kozaki

tak naprawdę to jeśli chesz jeżdzić w zimie to za 10 lat bedziesz latał o kulach, niestety natury nie da sie oszukać nawet ułani w zimie nie jezdzili za duzo a jak juz to wolno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a tak na poważnie, to co byście kupili na zimę?? zakładając, że macie możliwość

Dobry komplet tekstylny i takowe rękawice.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zrobic małe zakupy w zime i jestem ciekaw waszego zdania, pewnie pomoże to nie tylko mi w wyborze.

 

ps. z naciskiem na max bezpieczeństwo

jesli nie to miesce lub temat juz byl to.......

 

Odpowiedz jest prosta RUKKA!!!

Ale kogo stać na wydatek około 6 tysięcy złotych na sprzęt. Można co najwyżej kupić ich bieliznę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...