Skocz do zawartości

Duże cruisery - który wybrać?


Stan
 Udostępnij

Duże Crusiery ktory wybrac  

176 użytkowników zagłosowało

  1. 1. -

    • vn 1600
      17
    • wild star
      31
    • vtx 1800
      22
    • intruder 1800
      23
    • vn 2000
      17
    • xv 1900
      18
    • rocket III
      25
    • drag star 1100
      17
    • vtx 1300
      6


Rekomendowane odpowiedzi

zafascynowany ;) tematem Duze Crusiery postanowilem stworzyc ta oto sonde, ktora moze komus pomoze wybrac duzy motor wybierzcie swoj typ i napiszcie za co akurat jego byscie wybrali

oto pomocne zdjecia:

vn 1600

 

wild star

 

vtx 1800

 

intruder 1800

 

vn 2000

 

xv 1900

 

rocket III

 

drag star 1100 classic

 

vtx 1300

 

 

podalem motocykle powyzej 1000 cm pojemniosc

nie ma tu wszystkich modeli ala intruder 1500 i drifter 1500 itp z powodu braku miejsca w ankiecie :)

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaus gdyby byla tendencyjna byl by na przyklad vtx 1800 drag star 650 i vn 800...

w czym dostrzegasz tendencyjnosc ankiety

kazdy moze wybrac jaki mu sie podoba, nie ma lansowania zadnego ze sprzetow, kolejnosc jest przypadkowa, a to ze nie ma driftera no wybacz

wiem wiem najpiekniejszy jest indian :)

 

mysle ze nikt sie nie kieruje tutaj wyborem zeby komus przykrosci nie sprawic tylko wybiera to co mu sie podoba, celowosc ankiety polega na poznaniu modelu ktory przypadl do gustu wiekszosc... ;)

 

glosuje na :) vn 1600 za wyglad cene i jakosc takie jest moje odczucie

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czym jeżdżę widać. Niestety już tego nie oferują u nas w salonach. Przychylam się do dwóch typów - XV 1700 Road Star i VN 2000. Na drugim miejscu VN 1600. Za co? Przde wszystkim klasyczny styl! Honda proponuje dobre silniki, ale jakoś tych VTX-ów u nas dużo nie widać. Poza tym przyglądając się VTX-om dostrzegałem wiele niesmaczków stylistycznych, typu malowanie silnika, wahacz jakby z naked'a, wzmocnienia i mocowania też z naked'a. Xv i VN 2000 niesamowicie cieszą oko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zafascynowany :biggrin: tematem Duze Crusiery postanowilem stworzyc ta oto sonde, ktora moze komus pomoze wybrac duzy motor wybierzcie swoj typ i napiszcie za co akurat jego byscie wybrali

oto pomocne zdjecia:

 

 

vtx 1300

podalem motocykle powyzej 1000 cm pojemniosc

nie ma tu wszystkich modeli ala intruder 1500 i drifter 1500 itp z powodu braku miejsca w ankiecie :bigrazz:

 

 

Myślę, że Drag Stara to tu w ogóle nie powinno być.

Bo to jest raczej Little Big V-twin. A zatem - cruiser w średniej (a może nawet małej) kategorii.

Zagłosowałem na xv1900, m. in. ze względu na szpetną chłodnicę VTXa :bigrazz:

Edytowane przez Mikosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wybacz ale wiem ze tu sporo ludzi na forum tym smiga wiec nie chcialem by czuli sie urazeni

pozatym widzisz ze ktos jednak na owego drag stara zaglosowal wiec nie jest to jalowa opcja ankiety

 

fakt faktem jest ze owy drag 1100 ma z garka prawie tyle co jego mniejszy brat w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wybacz ale wiem ze tu sporo ludzi na forum tym smiga wiec nie chcialem by czuli sie urazeni

pozatym widzisz ze ktos jednak na owego drag stara zaglosowal wiec nie jest to jalowa opcja ankiety

 

fakt faktem jest ze owy drag 1100 ma z garka prawie tyle co jego mniejszy brat w sumie

 

 

Faktycznie - gdzieś czytałem, że Drag Star 1.1 to najczęściej kupowana Yamaha w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo indian jest najlepszy a go niema

zaraz po nim kawasaki vn 1500 drifter

a zaraz po nich wszystkie te które wyglądają jak indian i są powyżej 1300 ccm

 

pozdrawiam

klaus

A Ty, Klaus, zawsze tylko ten drifter i drifter...

 

:bigrazz:

Edytowane przez Mikosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...