Skocz do zawartości

Duże cruisery - który wybrać?


Stan
 Udostępnij

Duże Crusiery ktory wybrac  

176 użytkowników zagłosowało

  1. 1. -

    • vn 1600
      17
    • wild star
      31
    • vtx 1800
      22
    • intruder 1800
      23
    • vn 2000
      17
    • xv 1900
      18
    • rocket III
      25
    • drag star 1100
      17
    • vtx 1300
      6


Rekomendowane odpowiedzi

rowniedobrze mozna to powiedziec o hd itd...

powiem tak chlodzenie powietrzem + pas zebaty w porownaniu do walu kardana i chlodzeniu ciecza to jak porownywanie siekiery do pily motorowej

oczywiscie rdzenni drwale ze wschodu nie rozstaja sie ze swoimi siekierami, a nawet jedza nimi posilki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pasa nie odpowiednio nie reguluje/ naciągą podczas eksploatacji oraz nie konserwuje lub też po podanym przez producenta przebiegu nie wymienia - to pęka ale to raczej wina tych co eksploatują motocykl i ich miernej wiedzy technicznej i dbałości niż samego motocykla. Co do błotników (chodzi o tylni) to miało to miejsce w modelach z początków produkcji, później to poprawiono (aczkolwiek tu też przyczyna nieraz, aczkolwiek nie zawsze leży w tym, iż użytkownicy nie dostrajają/nie zmieniają nastawów tylnego amortyzatora w zależności od obciążenia - z przyczyny jak wyżej). Kwestia kraników - nie słyszałem o cieknących, a przypadki zdarzają się pewnie we wszystkich markach, kranik w Wild Starze/Road Starze nie różni się niczym od kranika w Drag Starze 650/110, a użytkowałem te 2 motocykle przez parę lat inic takiego nie zaobserwowałem, teraz w obecnym moim motocyklu - Road Star 1.7 też nie widzę aby z kranikiem były jakieś problemy lub aby był podejrzany.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pasa nie odpowiednio nie reguluje/ naciągą podczas eksploatacji oraz nie konserwuje lub też po podanym przez producenta przebiegu nie wymienia - to pęka ale to raczej wina tych co eksploatują motocykl i ich miernej wiedzy technicznej i dbałości niż samego motocykla.

 

 

100% Popieram

A błotnik można za byle euro kupić od Niemca, bo oni se na tył ładują 240 albo i 300 i takie tam "rynienki" im się walają. (mam jeden nadmiarowy jakby co - jak na razie żaden nie pęka)

 

 

 

 

Pas mi piszczał jak mi go w serwisie Yamahy przekosili (dokonałem pomiaru i poprowiłem od tej pory cisza już przez 13tys km)

 

Pozdro

Krzysiek

Megi XV MDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jężdżę obecnie vtx 1800 i na niego powinienem oddać swój głos ale....

Zajebiście podoba mi się intruder 1800 i rocket III.

Jestem na etapie szukania intruza aczkolwiek nie wiem czy dobrze robię.

Jakie są Wasze opinie na temat zamiany vtx 1800 na intrudera 1800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z "patriotyzmu" oczywiście XV 1900 :icon_mrgreen:

Ale gdybym miał wskazać moto które daje największy "klimat", to wskazałbym Wild Stara. Ma to prostu "to coś". Nie wiem konkretnie co, ale tak jak każy motocykl ma wg mnie duszę, to Wildek posiada coś co mogę określć jedynie jako swoisty "klimat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Jaki najwiekszy,najmocniejszy,naj mniej awaryjny :biggrin:

Tylko silniki V

Osobiscie interesuje mnie;wygoda dla kierowcy i pasazera i super dzwiek z wydechu.

Moja wiedza to teoria i tyle co wyczytalem;

Kawasaki volcan 1700-2000-wyglad super,ale awaryjne

Honda vtx1300-1800,super wypusty

Suzuki vs 1400 Intruder,super motor,ale dzwiek z wydecu kiepski

Yamaha xv 1700 Road Star,fajny

Suzuki Intruder 1500 -1800-porazka

Yamaha xv Midnight Star 1900,bez zastrzezen

Indian(nowy)zajaje....brak opinii,cena kosmos

 

Opinie z praktyki dardzo mile widziane :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...