Skocz do zawartości

!!!POmużcie w KUPNIE !!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Nie ,usi buć full legal...to ma być maszyna do poszalenia  :twisted:

 

Nie? To jak - może pół-legal, a może ćwierć-legal...

:)

Świat się kończy, chyba że Cię źle zrozumiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie zauważyłeś, ale kilka osób na forum ma złe wspomnienia dotyczące nagłych i nieoczekiwanych zmian właściciela pojazdu. Nikt Ci nie pomoże w kupnie nielegala, bo nikt nie będzie s*ał do własnego gniazda.

Jak nawet Ci ktoś pomoże, to mam nadzieję (wierzę), że moderatorzy wywalą jego pomocną wypowiedź.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o papiery na które wy jestescie tak uczuleni chodziło mi czy w może byście mi bardziej zaprpponowali coś większego .To będzie maszyna do wyszalenia się pod miastem u babki.

Tak na prawdę chłopie, to z twojego posta wynika, że ty nie wiesz o co chodzi.... coś większego do poszalenia pod miastem? może C-335 albo ZETOR, no i można podczepić coś tam jeszcze :twisted: . Wysil się na precyzyjną wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ,ze w miejsce na stronie glownej gdzie aktualnie widnieje "Nowy adres!" trzeba napisac ,ze to forum wszystkich normalnych motocyklistow i ,ze nie toleruje sie tutaj przebijania numerow i lewych papierow itp.

 

Ps. Motorynke kupisz za psie pieniadze i to na dodatek bedzie "full legal" i mozna sie na niej wyszalec - wystarczy chciec.

 

Pozdrawiam,

Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi???????????????????????????Chodziło mi z tym legalem np o akąś WSC MZ albo coś takiego ale ja nie mam prawka może ktoś jest z pod sandomierza i ma coś takiego sprzedać nie musi mieć świateł kierónków itp nie będę go rejestrował i to dlamnie by nie był full legal i tyle mi też ukradli dwa motory na które nie miałem papierów i mam dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie zauważyłeś, ale kilka osób na forum ma złe wspomnienia dotyczące nagłych i nieoczekiwanych zmian właściciela pojazdu. Nikt Ci nie pomoże w kupnie nielegala, bo nikt nie będzie s*ał do własnego gniazda.

Jak nawet Ci ktoś pomoże, to mam nadzieję (wierzę), że moderatorzy wywalą jego pomocną wypowiedź.

 

PZDR

 

 

Moży ty nie zauwarzyłeś że wcześnij napisałem że nie chodzi mi o papiery papiery chce mieć!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bols musisz w tych sprawach stawiać konkretne i jasne pytania, bo możesz być żle zrozumiany (tak jak to miało miejsce ). Agresja wynika z tego, że tu nie toleruję się wszystkiego co ma niejasne pochodzenie, bo może być z niepewnych źródeł. Tacy już jesteśmy i chcemy być :!:

 

Pozdrowienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...