Skocz do zawartości

Jednoślad - wypadek redaktora


Nowy Kubi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie oglądam jednoślad. Jeden z redaktorów miał wypadek w Warszawie. Nie ze swojej winy. Zawinił kierowca Lanosa, zabrał pierwszeńtwo. Policja zbadała, że motocyklista jechał z doswoloną prędkością. Winowajca, chirurg uratował motocyklistę, który miał duże obrażenia, ale już dochodzi do siebie po operacjach.

 

Wypowiedział się Dziewulski, że kończy z jazdą na motocyklu bo już się nie da, szczególnie w Warszawie. Drugi rok z rzędu miał wypadek nie ze swojej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bywa bo to zazwyczaj zawiniaja kierowcy samochodow i sie tłumacza ze nie widzieli itp.

Mi tez by sie przydarzyła podobna sutuacja. Jechałem moim moto ok 60-70km/h az tu nagle gosciu z parkingu po lewej stronie ulicy mi wyjechal na moj pas!! Tylnie kolo zablokowałem przednim sie asekurowałem miałem mysl zeby połozyc moto bo bym nie wychamowal a zjechac na inny pas nie mogłem bo jechał z przeciwka inny samochod.Wychamowałem z odległoscia od tamtego auta ok 1-2m, na naszych drogach to trzeba uwarzc bo inni kierowcy zaprawde nie uwazaja.

 

Pozdrawiam i zycze bezpiecznej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jechal cos kolo 60km/h troche dziwne bo mial konkretne obrazenia...Głównym problemem jest to ze poprostu olewaja motocyklistow bo sa "mniejsi" i dlatego jest tyle wypadkow... :)

Zależy jak przywalił. Przy takich prędkościach jak robią czasami crash testy motocykli to też to różnie bywa z obrażeniami. Dla mnie szokiem było to jak powiedzieli, że poszkodowany miał w buzi lusterko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mnie też zszokowało że miał w jamie ustnej lusterko, i wogule jak do czegoś takiego doszło, jakby miał kaskintegralny, to raczej nie ma bata... eh..

szczescie w nieszczesciu ze wypadek spowodował lekarz.. chirurg.

Dziewulski to jest wporządku gość- jedyny parlamentarzysta który wzbudził u mnie zachwyt tym co robił. Były antyterrorysta, fan motocykli i samochodów . Cały ja, tylko zamiast były, trzeba dać przyszły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...