Skocz do zawartości

Jednoślad - wypadek redaktora


Nowy Kubi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewulski to jest wporządku gość- jedyny parlamentarzysta który wzbudził u mnie zachwyt tym co robił. Były antyterrorysta, fan motocykli i samochodów . Cały ja, tylko zamiast były, trzeba dać przyszły:)

 

Ahem, Kornol, młodzieńcze, pójdź do wojska i zobacz jak tacy panowie naprawdę wyglądają i mam nadzieję że ci przejdzie. Bo pan Dziewulski ma pięknie po wojskowemu wyprany umysł.

 

Obyś tak nie skończył.... :) Ja tam znam paru fanów motocykli co uwielbiają dresy i broń wszelaką, i jakoś nie uważam ich za super ludzi....

 

Ale nie łam się, może jeszcze to zobaczysz....... :)

Aha, i nie gniewaj się! Mam BARDZO dużo znajomych co cały czas biegają na zielono i się strzelają, itp. Tylko czasami nie moge ździerżyć ich dyskusji.... :evil:

 

Pozdro.

 

motocyklista = napewno jechał 200 kmh

 

Nie chcę byc negatywistą, ale skądś się ten stereotyp wziął.... Na pewno nie byłoby go gdybyśmy się stosowali do przepisów.... :)

A tak, to trzeba z tym po prostu żyć......

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra to co się dzieje, jeszcze próbował wkręcać że motocyklista jechał z nadmierną prędkością,

ale w sumie kierowca Lanosa nie okazał się takim ch*jem jak większość i mu pomógł, takie jakieś mieszane uczucia ...

okazał się ch*jem skoro próbował wkręcać motocyklistę. a pomógł pewnie ze strachu, bo jako lekarz miał obowiązek pomóc rannemu, bo inaczej mogliby mu narobić koło pióra.

 

Dziewulski to jest wporządku gość- jedyny parlamentarzysta który wzbudził u mnie zachwyt tym co robił. Były antyterrorysta, fan motocykli i samochodów . Cały ja, tylko zamiast były, trzeba dać przyszły:)

to widać nie słyszałeś jakie pierdoły opowiadał pan D. jak był posłem komuszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widać nie słyszałeś jakie pierdoły opowiadał pan D. jak był posłem komuszym.

 

Dobrze mówicie, sołtysie, dobrze mówicie!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeżdżę za wiele, ale na mieście ewidentnie widać olewanie motorów przez kierowców aut...

 

im sie chyba wydaje ze motorem to łątwiej i w ogóle ;/ motorem nie jest tak latwo wyhamować jak autem.. w kazdej sytuacji...

 

mi kiedys baba na miescie wyjachala autem z bocznej.......... bo /moim zdaniem/ nie widzaila mnie nawet ; /

wyprzedzilem kierowczynię i popukalem sie w kask.. tak zeby widziala..

 

mysle ze glosny tlumik (na wyższych obr) duzo mi daje na miescie/ jak mnie slychać to i widać ;>

Edytowane przez gurufarmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...