Skocz do zawartości

aprilia rx dziwnie sie zachwouje


kusiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc posiadam aprilie rx 50 i ostatnio zauwarzyłęm ze cos mi lata w dyfuzorze wiec rozprułem go i wsyztko z niego usunołem ,po zamontowaniu go namiejsce znaccznie zyskał na mocy ryje nisłabnie ale tylko ruje bo przyspieszenie i predkosc maksymalna spadła głównie chodiz o przyspieszene bo wtedy od 7tys obrotów tak fest przyspieszała a teraz jak dochodzi do 7tys obrotów to tak raz szrapnie(czuje ze jakby dopiero kopa dostawała) ale tylko przez chwile i tak potem na 9 znowu sie powtarz sytuacja i niema takiego przyspiesznie jak wtedy. bo wsumie odblokowałem ja na dyfuzorku i trzeba gaznik wyregulowac?macie jakies pomysły?to piszcie:) a przy okazju wiecie mzoe jaka najszersza opona sie miesci do aprili rx 50 rok 94?bo moge dostac za free tylko z bardziej krowiastych maszyn i musze mu powiedziec jaka sie miesci najszersza 120?? 110??bo jak mi przywiezie 130 a mi sie miescic bedzie 120 to bedize kicha.... macie jakies pomysł piszcie pozdrawiam i z góry dzikeuje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloz wieksza dysze :biggrin: ja mam pegaso i po zalozeniu cylka 70 wybebeszylem calusienki wydech i zalozylem wiekszy gaznik i jest ok :biggrin:

do rx zalecaja opone 110 na tyl ale wahacz moze zmiescic 130 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ci radzili koledzy sprawdz w serwisowce i nie wkladaj wiekszej bo to zbedne (chyba ze chodzi ci o efekt wizualny :biggrin:) Jesli jednak koniecznie chcesz taka to musisz sam zdecydowac bo trudno to okreslic (qmpel w Cagivie W8 - takie enduro - ma 140 i sie miesci a u mnie w DT'ce byla 120 i 130 moze by weszla). NIe przesadzaj wiec i wrzuc gora 120 bo wiecej nie ma sensu. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...