Skocz do zawartości

Ekstremalne przypadki - ku przestrodze dla wszystkich!!


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Straszne jak można skończyć w kilku lub nawet kilkudziesięciu częściach!![...]

 

taka refleksja,ze w sumie jak mialbym zginac to w du*ie bym mial czy bede w jednym kawalku czy "kilku lub nawet kilkudziesięciu częściach"

 

a zdjecia oczywiscie masakryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka refleksja,ze w sumie jak mialbym zginac to w du*ie bym mial czy bede w jednym kawalku czy "kilku lub nawet kilkudziesięciu częściach"

 

a zdjecia oczywiscie masakryczne.

W sumie to może Tobie obojętne ale czuję, że rodzina przeżyła by większy szok jak by zobaczyła ciało w kilku kawałkach niż w jednym.

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zawsze jeźdżę w całym rynsztunku, niezależnie od pogody. Nawet w te upały jeźdźiłam w ciuchach motocyklowych. Od kiedy miałam wypadek (w odzieży motocyklowej oczywiście) i zobaczyłam swoje rękawiczki...... strach pomyśleć, co by było z moimi dłoniami, gdybym ich nie miała. Powiedziałam wtedy, że nigdy nie założę dźinsów czy koszulki do jazdy na moto. Jeśli nawet zakładam jakieś materiałowe spodnie, to zawsze mam założone pod nie ochraniacze. A od ostatniego wypadku uznałam, że kupuję buzer. Co z tego, że mam w kurtce ochraniacze na łokcie, ramiona i plecy, skoro większość wypadków kończy się uderzeniem przednią częścią ciała. Tak było w moim przypadku. Gdybym miała coś z przodu, to może moja wywrotka nie skończyłaby się w szpitalu z odbitą nerką i krwiomoczem, a jeśli nawet, to na pewno miałabym mniejsze obrażenia od tych, które rzeczywiście miałam.

Dlatego na każdym kroku wszystkim powtarzam! NIE ŻAŁUJCIE KASY NA DOBRE CIUCHY I OPANCERZAJCIE SIĘ JAK NAJWIĘCEJ!!! KASK, RĘKAWICZKI, BUTY, KURTKA I SPODNIE TO PODSTAWA!!!

Mam nadzieję, że ta strona da co poniektórym z Was do myślenia i oduczy jazdy bez odpowiedniego ubioru.....

Nawet najlepszemu i bardzo doświadczonemu motocykliście może się przytrafić coś takiego, także niech nikt nie bagatelizuje tego, co napisałam i tego, co inni mówią.

Udanej i bezpiecznej jazdy życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jest to zdjęcie na dole strony, gdzie koleś jadąc ok 110 km/h (według policji) nie zmieścił się z zakręcie i wyleciał w powitrze lądując na kawałku drewnianego pala :wink: ku*wa MAĆ. Aż mnie zabolało.

dobrym zwyczajem byłoby przejrzeć takie zdjęcia przed każdą jazdą :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zawsze jeźdżę w całym rynsztunku, niezależnie od pogody. Nawet w te upały jeźdźiłam w ciuchach motocyklowych. Od kiedy miałam wypadek (w odzieży motocyklowej oczywiście) i zobaczyłam swoje rękawiczki...... strach pomyśleć, co by było z moimi dłoniami, gdybym ich nie miała. Powiedziałam wtedy, że nigdy nie założę dźinsów czy koszulki do jazdy na moto....

 

A dopiero co czytałem twoje relacje ze zdobywania prawka i zakupu moto... :wink:

Szybko zdobywasz kolejne motocyklowe stopnie wtajemniczenia. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fotki powinni zobaczyć dresy na swych plastikach. U mnie na osiedlu jest taki jeden co to lansuje się chyba R6 w krótkich spodenkach i koszulce.

 

Tragedia.

 

Szkoda, że niektórym włącza się myślenie dopiero po obejrzeniu tych zdjęć. To stanowczo za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...