Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

W moim pierwszym motocyklu ze względu na duże wibracje silnika, notorycznie odkręcały się jakieś śruby.

A jak jest w naszych sprzętach? Instrukcja podaje że co 10 000km należy sprawdzić dociągnięcie śrub.

Z racji tego że jest ich dostępnych całkiem sporo, a ja jestem leniwy, pytam Was czy podczas eksploatacji motocykla coś się wam odkręca, czy na któreś śruby trzeba zwracać szczególną uwagę, czy nie ma się czym przejmować bo wszystko trzyma się kupy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak montuje motocykle to mimo wszystko używam niebieskiego kleju do gwintów

 

 

_______

mikers

 

mikers jakie masz fajne podnozki :biggrin: strasznie jestem ciekaw jak wszystko bedzie wygladalo :rolleyes:

 

 

Ir1 u mnie nic nigdy sie nie odkrecilo...

Wytargałem go na zewnątrz popatrzeć na całokształt zostały upiększenia elektryka i hydraulika.

ed46a539324f78948152c3ede1e4e0a2.jpg

3a5bcdf9a919f5091b6c5ccc4eae7a93.jpg

 

 

_______

mikers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich szczesliwych posiadaczy XV1900. Mam nadzieje dolaczyc do Szacownego Grona :) juz wkrotce. Przeczytalem WSZYSTKIE 100 stron tego postu i faktycznie jest sporo przydatnych informacji. Pozdrowki z Krainy Deszczowcow.

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, panowie od kilku dni zacząłem słyszeć(co nie znaczy że wcześniej go nie było) dziwny dzwięk zaraz po zgaszeniu silnika, pojawia się na 1-2 sek. jakby pracował jakiś silniczek, czy coś w tym stylu. Wydaje mi się że dochodzi z okolic lampy, nie jestem pewny. Za kilka dni wyjeżdżam motkiem za granicę i obserwuję coraz więcej dziwnych zjawisk ... Za podpowiedzi będę wdzięczny!

Edytowane przez Michciuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie :) Jezdze XV1900. Banan nie schodzi mi z geby :). Mam pytanie odnoscne tlumikow, mam zamontowane dluugasne Cobry (puste), ktore strasznie wala przy odpuszczaniu manety. Moje pytanie jest takie: czy oryginalny tlumik tez tak strzela? Czy jednak Exup temu zapobiega? Nie mam Power Commandera, ale widze ze jest zamocowana i podlaczona sonda. Zamierzam wstawic db killery i zobaczyc co bedzie bo chcialbym sie pozbyc tego strzelania. Pozdrawiam i szerokosci.

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolgaz i wszystkie możliwe przewody w kierze.

 

 

 

_______

mikers

 

 

A mozesz zdradzic jak to jest kuna zrobione ?

Zajebista rzecz i zero kablozji ....

A sprzegło tak samo ?

A przewody hamulcowe ???

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie do gaznika dwie ....

Jedna normalna do dawania w pizde a druga powrotna ...

Bez tej powrotnej manetka Ci nie cofa ( jak u moich ruskich sprzetów .... cruise control )

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...