Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ladny. I wyglada na 100% oryginal :). Czas na zmienianie :). A powaznie - gratulacje. Wlasnie nabyles fantastyczny motocykl. Do zobaczenia na trasie! LWG



Koledzy, mam pytanie. Otoz w moto mam zamontowany modul 'Wild things' od Kuryakina. W zamysle poprzedniego wlasciciela, jak mniemam, mial likwidowac strzelanie z tlumika (mam puste Cobry), co nie do konca sie udalo, bo strzelanie sporadycznie wystepowalo. Moja pani zazadala kategorycznie wyciszenia motonga pod kara wstrzymania funduszu wakacyjnego, a jak wiadomo, z ksiegowym w firmie nie ma co dyskutowac. Wyciszenia dokonalem za pomoca db killerow, troche zmodyfikowanych, poprzez dodanie welny z nierdzewki zamiast waty szklanej ktora tam byla oryginalnie. Oprocz wyciszenia skutek byl taki ze obecnie strzaly w ogole nie wystepuja. Moje pytanie w zwiazku z powyzszym brzmi: czy moge to ustrojstwo zdemontowac i co mi to da? Z tego co wiem, owe Fuel Managery z zasady potrafia tylko dodawac paliwa do wtryskow, nie zas odejmowac. Czy w zwiazku z tym spalanie troche spadnie? Moc? Ma ktos jakies doswiadczenia w tym wzgledzie?

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej. Mam problem . Założyłem lighbary, które mają doprowadzenie zasilania przez konstrukcję (masa). Okazało się że w obudowie lampy naszej yamaszki9 nie ma masy. Czy mogę ją podłączyć od kostki z zasilaniem do lighbarów znajdującej sie w tej lampie. Boję się czy to nie zaburzy jakiś układów elektronicznych. Czy ktoś już tak zrobił ? A w ogóle to w naszym moto jest masa na ramie ?

 

Bedę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

pozdro z Czaplinka. mam taki problem. czy wiecie jak znaleźć key code? chciałbym z USA ściągnąć jeden czy drugi zamek do kufrów czy szyby bo mam możliwość nieco taniej niż w PL i chciałbym od razu podać przy zamówieniu kod klucza, ale niestety po zakupie moto ze stanów ani nie mam manuala, ani klucza z wybitym kodem, ani tego metalowego pierduśnika z numerem. można oczywiście to wszystko przerobić, ale po co jak jest możliwość kupienia takiego jak się chce od razu. ma ktoś pomysł? legendy głoszą, że gdzieś cały numer jest wybity, ale gdzie?

 

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam XV1900 z 2007, przebieg ok 36000 km. W moich rękach 4 sezon, wszystkie sprawy serwisowe w terminie i na czas. Końcem tamtego sezonu pojawił się problem (chyba) mianowicie: kiedy nastały spore upały po przejechaniu np. przez duże miasto ( stojąc praktycznie na każdej krzyżówce) motocykl gaśnie. Po odczekaniu chwili odpala i zasuwa jakby nigdy nic. Przejechałem nim trasę Bułgaria- Polska (3000 km) i nic nie było, kiedy wróciłem do PL pojawiły się takie anomalia. W tym sezonie złapało mnie to również, pytam ponieważ czeka mnie w tym sezonie Grecja a nie chcę się niepotrzebnie stresować. Jeżeli któryś z kolegów miał podobny problem proszę o podpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zepsuł mi się zamek od kufra, przestał trzymać bo najwyraźniej poszła sprężynka, rozebrałem zamek ile się dało, ale do docelowego elementu nie ma dojścia. Czy znacie jakieś zamienniki albo gdzie można kupić oryginalny zamek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...