Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam słychać ale mam wrażenie że tak ma być przy tak zwanej okazji podpytam mechanika co to.

Czy ktoś z szanownych kolegów nie chciałby się wymienić na szyby. To znaczy mam długą ale jest dla mnie za długa (56cm wysokość w środku) mam też krótką ale jest za krótka podobno jest też średnia i pewnie taka była by dla mnie w sam raz. Więc osoby wysokie zainteresowane wysoką szybą zapraszam do zamiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oti zawirowania biorą się najprawdopodobniej z pod szyby po zamontowaniu deflektorów (widać na zdjęciach) praktycznie ustają. Jeśli macie obniżony kierunkowskaz i zamontowane lightbary deflektor raczej sie nie zmieści. Z gmolem też różnie bywa ja musiałem trochę nadpiłować deflektory



Dodam że przy długiej też miałem turbulencje które praktycznie ustały po dorzuceniu deflektorów. Teraz jeżdżę jednak na krótkiej bo długa jest za wysoka i nie mogę patrzeć nad nią co w czasie deszczu może być niebezpieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oponę kupiłem na allegro za niecałe 200zł z przesyłką. Niby przednia nie jest zła ale czuć lekkoe bicie a nastawiłem się na nowe oponki więc przód już mam jeszcze poluję ma tył. 200/55/17 i bedzie komplet.

 

Jakby ktoś miał problem z dosiegnieciem do kierownicy to mam na to sposob nez przerabiania przewodów i kabli instalacji iitd...

post-15737-0-11980000-1503337510_thumb.jpg

post-15737-0-86432700-1503337557_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. Jestem nowym posiadaczem XV1900 . Witam wszystkich szczęśliwców. Wcześniej XVS1300. MOTO super. Niestety w kiepskim stanie wizualnym. Może ktoś ma namiary na kogoś w Małopolsce co zajmuje się chromowaniem plastiku.

 

Mam jeszcze jeden problem. Pomykając sobie autostradą tak 160 km/h, pierwszy raz dla sprawdzenia podciągnąłem do 200 na chwilkę. Po tym przy hamowaniu silnikiem zaczęło dudnić w nim (tylko przy hamowaniu) później sprawdziłem przy 160 i też to samo. Teraz wydaje się ze wszystko wróciło do normy. Co to mogło być ? Przegrzanie ? Ślizg sprzęgła. Trochę się martwię. przy XVS1300 nic takiego się nie działo. Kontrolka nic nie pokazała. Może mało oleju hmm.

Będę wdzięczny za informacje. Być może ktoś miał podobny objaw.

 

PS

Czy u was przy jeździe w nocy też odbija się licznik na szybie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbolo tak szybko się nie jeździ Yamaha 1900 to lokomotywa do jazdy do 140km/h chociaż nikomu nie zabraniam otwierać manetki do oporu.u mnie nic nie dudni.daj fotkę swojej lokomotywy. Chcesz jeździć szybko kup scigacza i nie męcz tak zacnej maszyny, bo serce boli.tak licznik w szybie u mnie też się odbija ale mi to nie przeszkadza możesz sobie sciemnić licznik na tym forum jest jak to zrobić (select reset) tymi dwoma ustawiasz jasność ale i tak będzie ci odbijać może nie tak mocno niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Natomiast skąd wiesz , ze u Ciebie nie dudni jak tyle nie jechałeś :). Ja oczywiście też tyle na co dzień nie pomykam. Natomiast raz na jakiś czas uważam, że warto rozbujać maszynę na chwilkę. Objaw, który mam może świadczyć o jakieś usterce w silniku a ją chciałbym jak najszybciej usunąć. Może to być wynik przegrzania, dlatego szukam kogoś kto u siebie też ma taki problem. Może mało oleju bo mechanikowi przy wymianie weszło 4,4 l mimo wymiany filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej jechałem 150km/h też chwilę i miałem wrażenie że szyba mi do tego stopnia wygnie i obetnie mi głowę.bo mam oryginalną i mimo wszystko miałem obawy.no 200km/h nie jechałem bo poprostu boje się.a może nie jezdzij szybko i huczenie się unormuje ale i tak jedź gdzieś do warsztatu który się "ZNA"nie do żadnych garażowców-podwórkowców bo bigosu ci narobią.wydasz więcej ale będziesz miał pewność że usterka została usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...