Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Sylwku. Nie słyszałem o takiej reakcji po wymianie świec, ale słyszałem, że po zmianie standardowego filtra powietrza na K&N może być potrzebna  regulacja maszyny bo moto może inaczej "łykać tlen". Potwierdzę to za kilka tygodni bo również przechodzę na K&N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci za odpowiedź ,jeśli będziesz pamiętał,odezwij się za kilka tygodni.Przypomniało mi się że ten "stary" filtr też był kn-tak miał napisane na jednym ze swoich boków.Umyłem go niedawno i dziwne było to że w ogóle nie było na nim widać czerwonego koloru od oleju..był ciemny od brudu ale przy brzegach było widać biały papier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być papieru. To chyba zwykły filtr z napisem K&N. Może jakaś podróbka. Jak założysz nowy filtr wszystko się okaże. Dam znać co u mnie wystąpiło po zmianie filtra. Pozdrowionka przesyłam

image.png

P.S. To k&N-y do mojej Ventki. Papieru zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, jestem szczęśliwym kierownikiem xv-ki od półtora roku, zarejestrowalem się głównie dlatego żeby podziekować za ciekawe forum. Dlugo przed zakupem czytalem Wasze posty i bardzo mi pomogly w zakupie i poźniejszej eksploatacji, jestem pewny że zaoszczedzilem bardzo duzo nerwow na szukaniu pseudoawarii a też paru rzeczy przez to sam nie popsułem. Wystarczy przeczytać serwisówkę, upewnić sie na forum i można dlubać samemu. 

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego sezonu!

 

Czy u Was w czasie jazdy po przekroczeniu 3000 obr/min niezależnie od wlaczonego biegu też miga podswietlenie licznika?         

Moto z USA ale licznik wymienilem na europejski, nie wiem jak bylo na oryginalnym. Nigdzie o tym nie jest napisane a zauważyłem to w nocy w czasie wyprzedzania i zlękłem się okrutnie że pada elektryka w takim momencie 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,oświetlenie zegara działa prawidłowo ale pewnego razu zaparkowałem Moto na jakieś30-40 min.  w czasie ulewnego deszczu.Wracając do domu było.ok,tylko licznik zapanował.Na drugi dzień zaczęła wariować kontrolka od biegu jałowego by po paru kilometrach zupełnie zgasnąć.Sprobuję wyczyściś kostki (są trzy pod tym panelem zegarowym),więcej chyba nic nie wymyślę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem irydowe świece,gdy zmienię ,podzielę się wrażeniami.Przy okazji demontażu zbiornika obejrzę zegar od spodu-na pewno nie jest szczelny,może da się coś dokręcić.. To miganie w Twojej maszynie to pewnie też efekt wilgoci-przy tych obrotach są niesamowite wibracje -pewnie któryś styl zaśniedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 11.04.2019 o 17:18, Smokrzych napisał:

Witam wszystkich! Pojawił mi się dziwny dźwięk podczas jazdy dobiegający chyba z prawej strony silnika. Jak by piszczenie (podobny do piszczenie hamulców gdy nie bardzo odbijają klocki), ale nie cały czas nie zależy od prędkości jazdy (nie ma reguły), natomiast po wysprzęgleniu cisza. Możecie coś podpowiedzieć? Czy to może być kosz sprzęgłowy? Czy może coś innego się kończy? Aczkolwiek nic innego niepokojącego nie stwierdziłem. Przebieg jakieś 30000 tyś 2008 rocznik lokomotywy.

 

Mam to samo! Ale w xvs 1300. Jak robiłem przegląd zgłosiłem chłopakom sprawdzili wszystko ok. Mam do nich zaufanie. A piszczy jak piszczało dokładnie jak to opisałeś. Ja osobiście podejrzewam pasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Fotka z 31-10-2021 - trochę się już nakulało 😉 Uprzedzając ewentualne pytania o awarie, to była jedna - przy 165 kkm padł przekaźnik od pompy paliwa.

Jak Bóg, partia i pogoda pozwolą, to w tym roku 200 000 🙂 

P1430748.thumb.JPG.9f50fd383c08cd2255a5be1df0eccce3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...