Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy dwa inne sprzęty

 

No tak .... ja mam Wild Stara 1600 i myslałem jak w swoim to zamontowac

Ale nastepny ma byc Raider a tam tez juz wtrysk i jedna linka i pewnie powinno pasowac to co pokazałes

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja caly czas sledze ten watek odkad posiadam :)

 

Mam kilka pytan odnosnie mojej Machiny, tyle ze pogoda jest sprzyjajaca to wole polatac niz siedziec przed kompem. Ten motocykl to czysta przyjemnosc przecie. Caly czas go poznaje i sie go ucze.

 

Aktualnie jestem na etapie projektowania i montowania dodatkowych gratow (oswietlenie + ogrzewanie); czy ktos wie ile pradu pobieraja lacznie odbiorniki? Wiem ze mozna wpiac amperomierz w obwod i zmierzyc, tyle ze moj ma zakres tylko do 20 amp, a mniemam ze bedzie znacznie wiecej. Obliczenia sumy poboru pradu przez poszczegolne odbiorniki sa bardzo przyblizone i raczej nie chcialbym sie na nich opierac.

Jesli ktos juz dokonal takiego pomiaru, to bylbym wdzieczny. Latwo oblicze ile pradu moge sobie zabrac na przyjemnosci. Moc alternatora znam z serwisowki.

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy tego wspanialego moto :)

Edytowane przez Tasmanski

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milers, projekt skończony ?

 

Jest może ktoś z Pruszkowa lub okolic ?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Mikers, projekt skończony ?

 

Jest może ktoś z Pruszkowa lub okolic ?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko poskładane została elektryka bo miałem małe zawirowania ze skrzynka sterująca microswitchami ale już zamówiona gdzie indziej i będzie składanko

 

Biżuteria prezentuje się tak

58c7a56b0d6e1cb1abc4732a240ec56f.jpg

1ac4ec90f0bfef352442a9a4f0d90d9b.jpg

_______

mikers

Edytowane przez mikers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ponawiam zapytanie.

Podlaczal ktos dodatkowe odbiorniki do instalacji? Jak sie zachowuje moto? Mierzyl ktos napiecie?

Odkrylem, ze po przelaczeniu na swiatla dlugie, krotkie wylaczaja sie. Troche mnie to niepokoi bo to mogloby oznaczac ze nadwyzka pradu dodyspozycji jest niewielka. Planuje dolozyc okolo 80-100 W (zwykle nie beda chodzic razem, chociaz roznie bywa) dodatkowych odbiornikow i nie wiem czy nie bede musial z czegos zrezygnowac.

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze ladne moto ale wszystko takie czarne :) Kilka chromow tu i owdzie by sie przydalo zeby ta czern przelamac. Tak mi sie wydaje.

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę piękna lokomotywa mam taką samą tylko bordo i chromy. Dziś polerowałem. Ręka odpada. ;)

 

Witajcie, panowie od kilku dni zacząłem słyszeć(co nie znaczy że wcześniej go nie było) dziwny dzwięk zaraz po zgaszeniu silnika, pojawia się na 1-2 sek. jakby pracował jakiś silniczek, czy coś w tym stylu. Wydaje mi się że dochodzi z okolic lampy, nie jestem pewny. Za kilka dni wyjeżdżam motkiem za granicę i obserwuję coraz więcej dziwnych zjawisk ... Za podpowiedzi będę wdzięczny!

Też tak u mnie jest ale chyba gdzieś od dołu brzęczenie 2 sekundy.i jakaś zapadka zapada. Takie odczucie mam.co to może być? ?

 

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie klosza lampy. Mój Stratoliner przypłynął zza wielkiej wody.jest zarejstrowany w Polsce problemów na przeglądzie nie było. Ale teraz mieszkam w Niemczech gdzie chcę go przerejstrować ale boję się jechać na TÜV bo słyszałem że te klosze mają inny kąt padania świata. A tu to niestety nie przejdzie.podobnież potrzebuje klosza Europejskiego.Niewiem ile w tym jest prawdy na razie na przeglądy co rok muszę jechać extra do Polski ponad 800 km . Proszę o wyjaśnienie jak to w tej kwestii jest...

 

 

 

0fb396cf553baacf0da3cabbb0d888f1.jpg11b23fb2193554163b94dca246fad1b1.jpgd525d8a67d1a4ee214ad247763141e61.jpge585a492804fb444f30ba38cd47bc1ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć. jakiś czas temu zmieniłem maszynkę z Royala 1300 na Midnight 1900 pozostając wierny gwieździe. Wypadało by się więc na wstępie przywitać. Wrażenia ze zmiany w większości pozytywne. Mam nadzieję na udaną współpracę a przynajmniej konwersację ;)

 

 

post-43140-0-20435500-1499953304_thumb.jpg

post-43140-0-89061600-1499953340_thumb.jpg

post-43140-0-18039300-1499953371_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...