Skocz do zawartości

Malowanie skory


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy ktos z was malowal kiedys kurtke na moto?? bo wlasnie dostalem za*ebista Daineese z protektorami itp tylko... jest czarno, zielono, fioletowo ROZOWA... bleee... chciale ja walnac na czarno ale nie wiem czym i czy farba nie bedzie odpadac platami... kurtka uzywana wiec mozna eksperymentoewac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można a taka farbę kupisz w sklepie chemicznym . Jak nie będzie to szczotka.pasta ido przodu . A tak na poważnie jak kupisz farbę to ją przetestuj na spodniej części rękawa i nie farbuj byle czym bo zlezie na 100% po pierwszym deszczu . Pamiętaj że są skóry impregnowane i nie zawsze dadzą się ufarbować . Życzę powodzenia. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja malowałem kurtke czarna farba do skór. kupiłem ja u szewca, dała ładny połysk ale czy pokryła by inne kolory a nie tylko zmatowienia. Moj brat ta sama pomalował sobie sidzenie w motorze i złuszczła sie strupami po pierwszym deszczu, a na kurtce sie ładnie trzyma od 2 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Da radę, ale polecam oddać ją do porządnego zakładu zajmującego się renowacją skóry. No i nie licz, że to będzie tanie. Dobry fachowiec może za to wziąć i z 200-300 zł... Ale będziesz miał niezniszczalny efekt.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadu miał kombinezon przemalowywany z kolorowego na czarny. I z tego, co pamiętam, wnikliwe oko było w stanie dostrzec miejscami prześwitującą poprzednią farbę. Ale kombiak i tak prezentował się całkiem nieźle.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zainwestuj w profesjonalny zakład jak radzi Dominik, ja dokonałem korekt i renowacji na moim kombiaku taką farbką do renowacji, efekt był nienajgorszy ale z czasem się wycierała i prześwitywały gdzieniegdzie róże i srebrzystości :flesje:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytalem google o renowacje / barwienie skor ... moze sie przyda takie coś : http://tiny.pl/7r4m

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie :) bylem dzis w zakladzie i powiedzieli ze oczywicsie moga mi pomalowac ale nie daja gwarancji ze utrzyma sie dluzej niz miesiac...:/ bo jak skora byla malowana w fabryce to zatkalo pory a oni by zribili tylko powierzchniowo czy jakos tam.... ale nie poddam sie i probuje dalej :D i skorzystam z Waszych porad. :biggrin: POZDRO!!! :biggrin: :biggrin: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...