Skocz do zawartości

wgięty tłumik


shablak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam własnie przymierzam sie do zakupu nowego moto, niedawno znalazłem jedno które przyciągnęło moją uwagę, niestety ma jeden feler, mianowicie nieco wgięty tłumik http://img180.imageshack.us/my.php?image=obraz003kc2.jpg, http://img182.imageshack.us/my.php?image=obraz017vk0.jpgWiecie może jak to zamaskować?

Liczę na waszą inwencję :wink:

 

pozdrawiam

 

szablak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sprobowac przyspawac kawal pretu, odgiac, potem to obciac i wypolerowac. nigdy tego nie robilem, wiem ze tak mozna prostowac np bak.

tutaj dochodzi kwestia powloki, ktora pokryty jest tlumik - moze ona ulec (na pewno ulegnie) przegrzaniu. nie wiem czy polerka wtedy cos da. chyba ze masz zaklad galwanizacyjny w poblizu i chce ci sie latac, to do dziela

 

ja bym to olal

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niezle rady dostales z ta zywica i malowanie, albo z tym pretem. Sa firmy ktore sciagaja ta blache i nakladaja nowa, mozna tez ja zdjac i wyklepac ale wtedy juz bedzie slad, mozna to olac bo w sumie nie jest porysowany, albo kupic tlumik uzywke z powypadkowego. To najlepsze sposoby. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki chłopaki :wink: , postanowiłem że do końca sezonu pojeżdżę na tym tłumiku a przez zimę może znajdę jakos używkę.

 

ps. seba, dzięki za propozycję, ale pozostanę przy tym :clap:

 

pozdro :bigrazz:

 

szablak

Edytowane przez shablak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mozesz tak obrocic tlumika zeby wgniecenie bylo na spodzie moto? :wink:

 

EDIT: po przeanalizowani zdjec widze ze to niewykonalne, chyba ze bys zapatentowal

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ta żywica to rzeczywiście evenement, jutro chyba zetnę jakąś sosenkę i uciągnę trochę tej żywicy ;)

 

Ja bym proponował zaszpachlować spachlą z włókien szkalnych i ładnie wyszlifować , i pomalować i wypolerować.Powinno to spokojnie wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w swojej VFR ma przymocowany nierdzewnymi nitami zrywanymi kawałek polerowanej blachy, także nierdzewnej i ładnie ukształtowanej. Pomiędzy tłumik a tą blachę są włożone 1-2 milimetrowe podkładki dystansowe. Gdyby mi nie powiedział, że zakrywa to miejsce po szlifie to bym się nie domyślił ;) Wygląda jak fabryczny tłumik.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swój owinięty blachą nierdzewną wygląda spoko, jeżeli chcesz mogę wysłać ci foty na maila. Tłumik jest czarny a srodek owiniety blachą, ale myslę że i u ciebie moze wyglądać całkiem spoko. Niestety nie wiem gdzie mozna to zrobic bo juz kupiłem tłumik z tą blachą. Wyglada podobnie jak ten http://www.bikepics.com/pictures/164521/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...