Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Siemka ja napisze cos o swoich wrazeniach...mam Husqe te 250 z 2007r...kupiłem nowke...przerazała mnie nazwa "husqvarna"-kosiarki-piły itd...ale po przemysleniach zdecydowalem sie na kupno i jak narazie nienazekam,pomimo niekrorych wad np.podnuszka,plywajaca tylnia tarcza hamulcowa(tucze sie) i zagusza dzwiek pieknego 4t to motor jest w terenie wypasiony lekki zwinny i mocny...jesli ktos planuje kupno hard enduro to goraco polecam...z czesciami niema najmniejszych problemow bo pelno zamiennikow (chociaz polecam tylko orginały) :crossy: :crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej!

Ja podobnie jak kolega mialem pewne obawy przed zakupem Husqvarny.Szczerze przyznam ze z ta marka nie miale zadnego doczynienia Znalem tylko pily motorowe o tej nazwie.Ale decyzja zapadla i kupilem.Zakup jak najbardziej trafny.Od niedawana mam druga Huske tym razem nowa TE 510.Jak dla mnie ekstra sprzet lekki,mocny dobrze sie prowadzi w trudnym terenie.Swoje wady terz ma,stopka to jakas porazka(motor sie przewraca)dojscie do filtra powietrza to niezla gimnastyka dla dloni.Tarcza hamulcowa (tyl)

dzwoni jak by sie cos urywalo lub odkrecalo.

Pomimo tych drobnych wad jestem bardzo zadowolony Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Berserkers

V max mojej SM z 1999 był 200km/h! Może opiszę swoją:)

A więc też kupiłem huske, padło na SM z 1999 roku. Moto bardzo dobre, ładnie oddawało moc i sprawowało się bez zarzutu:) Na początku też miałem problemy z odpalaniem, ale przy wymianie rozrządu okazało się że brakuje jakiejś spręzynki w silniku, po jej założeniu paliła od pierwszego dotyku nawet po zimowej przerwie. Fakt, zamienników brak, wszystkie części kupowałem u ZYCHA- dawał najlepsze ceny:)

 

Szczerze mogę polecić wszystkim te moto!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie !

Szukałem info o tym motorku w internecie ale w sumie mało znalazłem dlatego pytam Was.

Mam kilka pytań lub info do potwierdzenia:

-podobno wymiana oleju co 20 motogodzin?

-co ile trzeba regulować zawory ? regulacja śrubami czy płytkami ?

-jak z częściami do rocznika 2000 ? podobno jest to właśnie przełom i od tego roku z częściami jest PODOBNO lepiej.dodam,że blisko mnie jest autoryzowany serwis(?) Husqi

-czy husqa ma kalamitki na wachaczu?

-spalanie podobno całkiem przyzwoike około 6 litrów(prawda to ?:D)

-jak oddaje moc ? nie miałem okazji śmigać na wielu sprzętach ale wiem,że DR raczej liniowo i delikatnie oddaje moc

-co ile trzeba zmienić tłoczek ? zapewne tyle co DR nie utrzymie ;)

 

http://www.allegro.pl/ite...jestrowana.html

 

Myślę o tej sztuce,czy to na pewno rocznik 2000 ? mało wiem o husqach i boję się,że ktoś wciśnie mi starszy rocznik z nieprawdziwym rocznikiem w dowodzie.

 

CO myślicie o przesiadce z DR 350 na TE 410 ?

Przekonuje mnie to,że jest chłodzona cieszą,ma guziczek :afro: no i waaaga ;)

W DR podobało mi się to,że obsługa ograniczała się do wymiany oleju,regulacji zaworów,smarowania kalamitek i prania filtra powietrza itd

Czy husqa też jest tak przyjazna jeźdzowi? pomijam częstszą wymianę oleju

 

ufff.... się rozpisałem :D

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc,bo wpadły mi w oczko te Husqi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chłopaki zapodam teraz linka i powiedzcie mi co nieco o tej husqvarnie:

 

http://moto.allegro.pl/item699456387_super...ok_1500_km.html

 

Nie znam się ale z tego co patrzę to będzie już model z pompą oleju?

Niech ktoś fachowym okiem rzuci na tą aukcje i powie czy widać coś niepokojącego chociaż wiem, że ze zdjęcia to ciężko coś wywnioskować.W ten przebieg też za bardzo nie chce mi się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam... Zainteresowała mnie ostatnio Husqvarna ... a dokładniej model Te 350... Stoi na allegro jedna taka jakieś 10km ode mnie ... ale nic o niej nie wiem... Aktualnie rozglądałem się za Dr 350/TT 350 lecz ta Husky przykuła moją uwagę...

 

http://allegro.pl/item719821723_husqvarna_...techniczny.html

 

możecie mi coś więcej o niej powiedzieć? ... Jak z częściami, Osiągi/spalanie/awaryjność na tle właśnie Dr/TT 350?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Zainteresowała mnie ostatnio Husqvarna ... a dokładniej model Te 350... Stoi na allegro jedna taka jakieś 10km ode mnie ... ale nic o niej nie wiem... Aktualnie rozglądałem się za Dr 350/TT 350 lecz ta Husky przykuła moją uwagę...

 

http://allegro.pl/item719821723_husqvarna_...techniczny.html

 

możecie mi coś więcej o niej powiedzieć? ... Jak z częściami, Osiągi/spalanie/awaryjność na tle właśnie Dr/TT 350?

Jeżeli nie jesteś mechanikiem i nie lubisz majsterkować to nawet nie patrz w stronę tej Huśki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...