Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość komandosek

Panowie, mam pytanie. CB juz mi sie serdecznei znudzila, chce kupic supermoto do latania po miescie. Na allegro stoi dosc pokazna ilosc husqvarn TE 610 SM, w większosci chyba latanych po torach, pewnie dlatego takie tanie. Jak takie moto sprawuje się w normalnym uzytkowaniu? duzo jezdze, tak do 200km tygodniowo więc zalezy mi na niezawodnosci. Sami kupili byscie taką husqvarne?

pobieżnie przewertowalem caly temat, jednak nie znalazlem odpowiedzi.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie. CB juz mi sie serdecznei znudzila, chce kupic supermoto do latania po miescie. Na allegro stoi dosc pokazna ilosc husqvarn TE 610 SM, w większosci chyba latanych po torach, pewnie dlatego takie tanie. Jak takie moto sprawuje się w normalnym uzytkowaniu? duzo jezdze, tak do 200km tygodniowo więc zalezy mi na niezawodnosci.

 

TE610 to motor najlepszy z Husek do miasta. Na torze bardziej ludzie ścigają się na TC/SMR/TE 510/450. 610 jest zbyt ciężka na tor dlatego wybierają inne o bardziej dynamicznym silniku. Może cena mała bo Huska nie miała wygórowanych cen. Dopiero teraz widać, że nowe modele gonią ceną konkurencję.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co nalezy wymienic w silniku husqvarny sm/wre 1999 zeby miala tyle mocy co wr? Czyli zeby miala te 5-6 koni wiecej. Prosze o odp. pewnie nie tylko mi sie to przyda. :wink:

Cylinder(zawór), w sm gaźnik jest dellorto/wre keihin jak i w wr/cr(oprócz dysz, pokrywa+cały mechanizm zaworu wydechowego, zapłon jest inny(sama podstawka ma w innym miejscu znaki niż w wr/cr), moduł. Reszta silnika jest ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo opłaca się dać 1-2k za części które dają całe 3KM.

Najlepszym i najprostszym sposobem na dodanie mocy jest kupno tuningowej tuby rezonansowej+końcówki od cr(huski). W przypadku wydechu moc może być ta sama co w wr a żywotność silnika prawie nie naruszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...