Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

taka mała rada dla wszystkich hard endurowców w wieku 13-17 lat, po 50 cm czy skuterach to nie kupujcie sobie od razu 610 i innych takich, kupcie sobie np TE 250, czy jakąś sete i naprawde jeszcze nie raz wyjedzie wam spod tyłków, w teren nie liczy się super wysoka pojemność a technika, waga itp

 

w 610 w terenie nie uzyjecie nawet 50 proc mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eLo Wszystkim , Mam do was prośbę , Może ma tu ktoś HUSQVARNE CR 125 ???? POTRZEBUJE O NIEJ JAK NAJWIĘCEJ DANYCH !!!1 Mam zamiar ją kupić i powieci mi coś o niej ?? Tj: Ile Pali na godzine jazdy , Jak z zurzyciem częćci - toki itp i czy są łatwo dostępne ;p Chodzi mi o rocznik ok 1999 :)

 

PZDR I dajcie coś o niej znać ;P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huska CR... tłoki 2 na sezon,kolcki,napęd,korba jak każdy wyczyn,najlepiej kupować od 99 bo wczesniej było z czesciami niezaciekawie podobno...CR rasowa crossowka, ile pali? dziwne pytanie troche :) jak kupojesz taki moto to nie licz sie ze spalaniem... ;) lejesz po korek i jezdzisz spali ile mu wlejesz to jest rasowa crossowka i jej utrzymanie kosztuje dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huska CR... tłoki 2 na sezon,kolcki,napęd,korba jak każdy wyczyn,najlepiej kupować od 99 bo wczesniej było z czesciami niezaciekawie podobno...CR rasowa crossowka, ile pali? dziwne pytanie troche :) jak kupojesz taki moto to nie licz sie ze spalaniem... ;) lejesz po korek i jezdzisz spali ile mu wlejesz to jest rasowa crossowka i jej utrzymanie kosztuje dużo

 

 

 

To co za 5500 Opłaca sie kupić taką Husqvarne CR 125 ??

 

Jaki wydatek rocznie na cześci ?? :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz do niej link??

na czesci na sezon gdzies 2 tys dla amatora,setka jest naprawde droga w utrzymaniu...naped klocki to tez wszystko idzie w expres tempie ale to wyczyn :flesje:

 

 

Tu masz linka do tej Huski :)

To co 2 tys rocznie mam wydawać na części ?? ;O :notworthy: Dużo ... ;/

 

http://allegro.pl/item310262233_husqvarna_...9_polecam_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie duzo tylko mało,jak chcesz jezdzić wyczynem to sie przygotuj na takie koszty,bo przyjemność kosztuje ;)

 

 

Troche chyba przesadzasz z tym utrzymaniem setki... w tysiacu sie spokojnie zmiesci( nie liczac wachy i oleju)

Mam już drugą wyczynową setke i wcale utrzymanei mnie aż tak dużo nie kosztuje, 1 tłok na sezon( bo nie oszukujmy się, kto zmienia tak często tłok, przy amatorskiej jeździe nie ma takiej potrzeby) korba co dwa tłoki, klocki, napęd i skika

 

W tysiączku sie napewno zmieścisz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Damiana jeden tłok na sezon naprawdę wystarcza.Ja niestety po sezonie 07 musiałem wymienić dużo rzeczy wiec remont był kosztowny 2300zl bo wymieniałem:

tłok

korbę i łożyska na wale

membranę

sprzęgło (tarczki)

i jeszcze kilka pierdoł typu świeca manetki i takie tam.

ale teraz jestem pewny ze moto będzie smigac caly sezon :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche chyba przesadzasz z tym utrzymaniem setki... w tysiacu sie spokojnie zmiesci( nie liczac wachy i oleju)

Mam już drugą wyczynową setke i wcale utrzymanei mnie aż tak dużo nie kosztuje, 1 tłok na sezon( bo nie oszukujmy się, kto zmienia tak często tłok, przy amatorskiej jeździe nie ma takiej potrzeby) korba co dwa tłoki, klocki, napęd i skika

 

W tysiączku sie napewno zmieścisz :icon_exclaim:

]

 

 

OK Dzięki za informacje - A TAKIE PYTANIE NIE CHCE KTOŚ KUPIĆ SUZUKI DR 125 z 1999 r. wymienione płyny , napęd , tłok , klocki W BDB stanie , bezwypadkowy ... Musze tą DR sprzedać żeby mnieć na jakiegoś wyczyna - Cena to 3000 zł dałem za nią 4500 Mały przebieg jakieś 12.tys :icon_exclaim:

 

 

Pozdro :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ten temat to ci rozjaśni trochę ;)

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...089&hl=full+125

 

 

Dzieki - tam wszystko pisze co chciałem wiedzieć :P Tylko mam jeszcze jedno pytanko - ja jeżdże raz w tygodniu - co każdą niedziele - więc koszty utrzymania takiej Husqvarny setki to chyba nie będzie dużo - powinienem sie zmieścić w 1000 zł tak żeby wszystko było GIT :P Ja jeżdże amatorsko ne śmigam po niewiadomo jakich terenach ale lubie sie czasami zabawić i ostrym terenie xP

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Co myślicie o tym sprzęcie:

http://moto.allegro.pl/item319350182_husqv...uper_moto_.html

Co mi się w nim podoba, to 2 komplety kół i dość mocny a co mi się najbardziej nie podoba, to to, że to Huska, bo w postach powyżej najwięcej naczytałem się o częściach i naprawie, mało co o czystej przyjemności z użytkowania :buttrock: . I jakie jest w tym roczniku i modelu smarowanie? Co może (teoretycznie) być z tym sprzęgłem i jakie to koszty?

 

Pozdrawiam

Maciulak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Egzemplarz na zdjęciu,ma silnik z 2 pompami oleju.Co do sprzęgła,to w każdym chyba enduraku chałasuje na biegu jałowym.Mam taką samą z 2000roku,i jak narazie zrobiłem z 500km,i wszystko działa.Spalanie do 7litrów,olej co ok 2,3tys km,6 biegów.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...