Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

Husqvarna TE 410 poj skokowa 399ccm; moc 46KM przy 7500obr/min ; srednica cyl/ skok tłoka 91,5/60,8 ;system rozrzadu OHC : Liczba zaworow 4 Gaznik Dellorto 36/ Mikuni 36 ; liczba biegow 6 ; skok zawieszenia przod/tył 305/320 ; koła przod tył 21/ 18 ; waga 116kg

 

 

Husqvarna TE 610 poj skokowa 577ccm; moc 54KM przy 7200obr/min ; srednica cyl/ skok tłoka 98/76,5 ;system rozrzadu OHC : Liczba zaworow 4 Gaznik Dellorto 40 (bez pompki przyspieszenia) ; liczba biegow 6 ; skok zawieszenia przod/tył 305/320 ; koła przod tył 21/ 18 ; waga 117kg

 

 

Husqvarna Tc 610 poj skokowa 577ccm; moc 60KM przy 5800obr/min ; srednica cyl/ skok tłoka 98/76,5 ;system rozrzadu OHC : Liczba zaworow 4 Gaznik Dellorto 40 (z pompka przyspieszenia) ; liczba biegow 4 ; skok zawieszenia przod/tył 305/320 ; koła przod tył 21/ 18 ; waga 112kg

Edytowane przez MateuszEnduroboyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieńdobry chcialbym spytac jaki motocykl lepiej kupić bo mam zamiar kupić Husqvarna 410TE 95rok i niewiem czy nielepiej Ktma 620 LC4 95rok?? Pnieważ słyszałem że do Husqwarny są mało dostepne żeczy czy to prawda?? A mialem Xt ale to zacięzka krowa :icon_mrgreen: Prosze o odpowieć, i z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek poleciłbym Ci http://ksiegarnia.via-net.pl/pliki/produkt...94585830233.jpg napewno Ci pomoze w zyciu

 

a co husek to jak chcesz tym godnie jeździc to musisz dbac i miec zawsze cos w kieszeni bo jak zaniedbasz to nie polatasz na bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty chcesz więcej usłyszeć? wszystko co powinienes wiedziec zostało juz powiedziane, ale dorzuce swoje 3 grosze ;)

o starsze huski czyli moto bez pompy olejowej trzeba dbać, głownie chodzi mi o częste wymiany oleju i pilnowanie jego poziomu, nie ma tam filtra oleju tylko taka siateczka którą raz na jakis czas wypada przeczyścic, jak nie bedziesz sie do tego stosował to sie silnik moze rozlecieć :icon_mrgreen: najczęściej pada korba, tłok sie lubi przytrzeć i to chyba na tyle.

Co do części to podstawowe czesci typu tłok, korba, łancuszek rozrzadu itp itd są dostepne od reki w normalnych cenach, ale wiadomo ze jak chcesz kupic np. zebatke skrzyni albo wałek rozrzadu to trzeba troche poczekac aż sprowadzą i cena nie mała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem w akcji TE610 i powiem jedno WYPAS.

A co do tego ze husqa nie pali to dzisiaj gosc zeby nam udowodnic ze tak nie jest odpalil ja pare razy ZAWSZE z pierwszego kopa.I niech mi nikt nie mówi że husqa to kał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra OK pali a powiedz mu zeby sie wywalił albo niech ja zadusi i wtedy niech pokaze jak pali:) i nie zgadzam sie z wami absolutnie co do dbania nie ma reguły nawet jak jest zadbana moze sie rozwalic ja o swoja dbam jak nie wiem co i sie psuje:((a co do oleju jak wiesz ze wczesniej był syntetyczny to mozesz zalac a jak nie wiesz jaki był wczesniej to nie polecam lac syntetyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...