Skocz do zawartości

co wy na to?


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No fajne, fajne widziałem dzisiaj rano. To jest orginlany silnik 125. To nie jest ten od zwykłego mtx tylko od włoskiego, MTX 125RG, z gaźnikiem Dellorto, itp. Sam mam taki silnik i gwarantuję fajnie chodzi.

 

Pozdrawiam Michał :) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

BartoS po uj zakładasz nowy teamt co chwile ? Tylko Ci sie przypomni jakiś motorower lub wpadnie w oko, od razu nowy temat ! No kur(: ludzie.

 

Ps. Honda spoko. Pójdzie pewnie za 2500.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu dałem takie porównanie - ponieważ cena tego motorka który kosztował ze 4 razy mniej niż cebeera (jak był nowy) jest przesadzona. I uważam że za taki motorek 1700zł to max.

 

Ja sprzedałem 2 lata temu swojego mbxa za 1400zł a teraz widzę że takie sprzęty zamiast tanieć drożeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu dałem takie porównanie - ponieważ cena tego motorka który kosztował ze 4 razy mniej niż cebeera (jak był nowy) jest przesadzona. I uważam że za taki motorek 1700zł to max.

 

Ja sprzedałem 2 lata temu swojego mbxa za 1400zł a teraz widzę że takie sprzęty zamiast tanieć drożeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi cenami to dziwnie jest, za simsonki goście hcą po 2 tys. zł

Bo simka każdy umie naprawić i częsci tanie, a do MBX to już gorzej, ciezej naprawiać, cześci droższe, chłodzony cieczą, wiec troche wiecej zabawy jak chcesz silnik rozkręcić.... Ogólnie bardziej skomplikowany, wiec ludzie sie boją takie coś kupic, dlatego ceny porownywalne z simlami... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc,te hondy mi się nie podobają,lecz każdy ma inny gust :clap: Więc tak założył bym inne ufo to tej Hondeczki,jakąś końcówke sportową,bo to podstawa,kapcia nie trzeba zmieniac,i pomalowac go na barwy hondy :D :crossy:

Edytowane przez Jonek_BP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...