Skocz do zawartości

Doradźcie prosze co kupić????


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie patrzyłbym na marke tylko w pierwszej kolejnosci na stan techniczy. Motocykle z tych rocznikow ktore podałes, mają prawie 10 lat a jak na motocykl wyczynowy to dosc duzo i nie wiadomo jak wlasciciel albo wlasciciele dbali o motor. Nie wazne co to bedzie czy rm czy yz ale wazne by była technicznie sprawna. My (amatorzy) i tak nie odczujemy wiekszej roznicy miedzy np. kx czy cr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja mam YZ z 2001 roku i jest to bardzo fajna maszynka 39 KM i dobre zawieszenie. Trzeba sie oczywiscie pogodnic z tym, ze w takich motorkach caly czas cos sie dzieje i trzeba przygotowac sie na wydatki (mysle ze tak jest bez wzgledu na marke). Ja sprzedaje swojego, bo juz jestem za stary na 2T i przesiadam sie na cos co spokojniej oddaje moc.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uwazasz ze YZ tak hardcorowo oddaje moc ?? ja jezdziłem pare razy kumpla YZ z 2003r uwierz ze z manetka odkrecona do konca i jakos nie byłem zachwycony:(nie wiem czy to tylko jego egzemplarz taki do dupy czy ogulnie ale nie byłem zachwycony:(gorzej chodzi od LC4 nie mowiac juz o TE610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uwazasz ze YZ tak hardcorowo oddaje moc ?? ja jezdziłem pare razy kumpla YZ z 2003r uwierz ze z manetka odkrecona do konca i jakos nie byłem zachwycony:(nie wiem czy to tylko jego egzemplarz taki do dupy czy ogulnie ale nie byłem zachwycony:(gorzej chodzi od LC4 nie mowiac juz o TE610

Enduroboyz co ty porownujesz , 125cm do 600cm a ja jezdzilem pare razy kumpla TE z 2003r uwierz ze z manetka odkrecona do konca i jakos nie byłem zachwycony nie ma porownania do R6 nie mowiac juz o R1 :)

Super porownanie, pisz na temat

Wracajac do tematu jak juz ktos napisal kup Cr albo Yz najbardziej popularne ja mam Yz i jestem bardzo zadowolony ,Pozdro

Edytowane przez oociep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YZ z 2003r uwierz ze z manetka odkrecona do konca
No zrobiłeś na mnie wrazenie - mam mokro w gaciach. Oprócz tego że na prostej to 500 w 2T odkręcisz, ciekawe jaki kozak jesteś na torze mistrzu prostej. Wsiadłeś na 600 i zgrywasz twardziela. BTW z tych roczników to ja wybrałbym tylko YZ albo CR - powyżej 98r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja sie nieraz balem DTke odkrecic (125ccm po remoncie:P) a tutaj mowa o full-crossach :) Ja polecam YZ bo tylko na takim jezdzilem tylko ze model 250 w starej budzie :-( Powiem tyle ze wymiatacz :] W zakrety sie balem wchodzic zeby mnie za mocno nie postawilo :clap: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem ci tak jezeli to ma byc 125 to ja bym wziol YZ poniewaz ona w miare plynnie oddaje ta moc jezezli mozna o czyms takim w ogóle mowić w 2T , jeżeli chodzi o Honde CR jeździłem i powiem że ma dosyc dziwna charakterystyke ze względu że manetka chodzi tam tylko w dwóch pozycjach ON-OFF . Jakoś YZ lepiej i płynneij mi sie jeździlo .Co do KX mialem i powiem tylko jedno porażka na calej lini startu a co do SX jechałem pare razy bez jakiś rewelacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...