Skocz do zawartości

Motoweteran Bazar Łódź Wrzesień


edison
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

napiszcie jaki to dokłady adres (ulica) jest bo bede 1 raz jak tam trafic? bede jechał z płocka dzieki wielkie

 

 

ulica ŚWIĘTEJ TERESY możesz jechać od ulicy zgierskiej albo od włókniarzy (trasa nr 1)

mozesz zawsze zapytać, ale jakby nie wiedzieli co to bazar to pytaj o stadion START (tam sie odbywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wcale nie padało, nie przesadzaj :D w sumie to raz popadało porządnie a drugi raz tak troszeczkę. Ogólnie wiało i było średnio ciepło ale słońca też nie brakowało. Wiem bo byłem od 11 do 20 :icon_mrgreen:

 

ps

jak zakupy? ja kupiłem spodnie probiker z cordury i sympatexu z podpinką za 130 (oczywiście nowe) ;) a szykowałem się na wydatek od 200 do 300

 

ogólnie bajzel nie najgorszy, jednak frekwencja ogólnie w tym roku niższa. W lipcu to totalna padaka była.

może to spowodowane że tego typu imprez coraz więcej jest

Edytowane przez Rof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bajzel, nooo ... super ... w końcu sprzedałem moto. Za ch*ą cena ale sztuka się liczy.

Kupiłem tanio opony Conti Road Atack do Kawy na przyszły sezon, zjadłem karkówkę, potargowałem się na niby z kilkoma sprzedającymi. Na niby bo oni żartowali podając cenę a ja żartowałem że chcę kupić.

Ceny na niektóre rzeczy wzięte z kosmosu, za to na koniec sezonu tanie ciuchy, gumy i kaski ale tu już można trafić sytuację że w sklepie taniej niż na Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z rozpakowywania, towaru do sklepu. Na używane rzeczy ceny z Marsa. Na nowe - przeciętne. Najlepsze było jak gosc za używaną oponę enduro 18'' zawołał 200zł ode mnie....

Piątek kicha, przez pogodę podejrzewam.

Ciebie Sfera chyba widziałem jak szedłeś z gościem z forum, chyba z Magneto.

Mnie dzisiaj można było spotkać na bieżni jak się bawiłem Radio Control, we dwóch jeździliśmy dwoma terenówkami :banghead: Jak ja skończyłem się bawić i poszedłem spowrotem na stoisko to moich kumpli zgarnęła ochrona że nie wolno jeździć po bieżni, bo sie dziury robią :)

 

Za tydzień Warszawka sobota-niedziela :crossy:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...