Skocz do zawartości

Zapraszamy enduromaniakow do wspolnej jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

na razie nie ma co sie wybierac na tor :/ wczoraj bylem tam z Sebool-em i za bardzo nie polatalismy bo nie da sie jezdzic... jest takie bloto ze ledwo z niego wyjechalem, ale moze jak nie bedzie padalo w przyszlym tyg to za tydzien bedzie lepiej i mozna sie zgadac wieksza ekipa :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ja jeszcze nie spotkałem kobiety jeżdżącej na enduro po terenie :) Zresztą w mojej miejscowości jeżdżąc w okolicznych lasach to jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się spotkać kogoś na motorku typu enduro/cross,a juz troche czasu jeżdże.

mam identyczne odczucia od 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze ... brawo ... a niektorzy maja czelnosc twierdzic, ze enduro to nuda a prawdziwa zabawa jest przy 280 km/h - ja tam wole szutry i troche kurzu na nosku :flesje:

 

jasne zwłaszcze ze jak przy 280 wyglebisz to juz cie nikt nie pozbiera ;)(((

:) a enduro to fajowa zabawa

pzdr z bydgoszczy

krisso

 

No i proszę - tak czytam, czytam i wywnioskowałam że wreszcie koleżanka się zarejestrowała na forum ;)

 

Kolega, który pisał że sobie śmiga codziennie wieczorkiem po koziegłowach - normalnie nas "buja" :D jeżdże i wypatruję "ani widu ani słychu" hm... trzeba się konkretnie umówić - niestety jutro swoją kawkę odstawiam do "doktorka" bo wczoraj odpaliła na ssaniu a po jego zamknięciu motorek sam się nakręcał jak nienormalny a przy odkęcaniu manetki się dławił - gdzieś dostaje lewe powietrze i trzeba temu zaradzić - ale zrobię wszystko żeby we wtorek można było pośmigać

 

Na marginesie - w zeszły weekend tj, 06.08 byłyśmy w Obornikach - pogoda deszczowa, ale przez to większe wrażenia - zawodnicy w kolorach ziemi - jedynie "pierwszy" jakoś wyglądał na starcie - ale potem i tak zrównał się z resztą zawodników :biggrin:

 

W każdym razie byłyśmy tam jako "widownia", ale będzie trzeba spróbować pojeździć na torze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro jest jedyne w swoim rodzaju i busta ! Na szosie człowiek nie doświadczy takiej przyjemności z jazdy jak w terenie,tam np uślizg koła to niebezpieczeństwo,a w terenie to poprostu normalka i całkiem przyjemne uczucie :) Non stop jazda szosowa jest jak dla mnie zbyt monotonna,chociaż na tych naszych drogach z pewnością nie brak emocji ;)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po jakich terenach jezdzicie? czy zwyklym szosowym endurakiem nam rade?? wjechalem ostatnio na tor typowo crossowy i szalu nie ma ujechac nie moglem co chwile gleba, domi jest za ciezki 190kg na tereny gdzie kolo wpada 20cm w piach, ale jak latacie po lasach ubitych w miare terenach to chetnie bym z wami polatal bo juz mi sie znudzily lasy wokol gniezna....no i chetnie bym poznal krolewny na motorkach:):):)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i chetnie bym poznal krolewny na motorkach:);):)

pozdrawiam

 

Czlowieku krolewny..to sa poprostu czadowe odlotowe wy***ne w kosmos kwiatuszki. Takich zaje**fajnych:d dziewczyn nie spotyka sie na ziemi! Jak ja zaluje ze niemoge zwami polatac dziewczyny! poprostu tu becze jak dziecko z tego powodu ale mam niestety do poznania ponad 250km moze wiecej:( ale nic moze kiedys gdzies sie spotkamy na jakis zawodach czy cos tegesik kto wie:) a narazie pokazcie chlopakom jak sie jezdzi na motorkach. strzelcie im zkola piaskiem czasami po goglach idobra jest:) tak to sie kreci i widac ze szalone tygryski na endurkach tez potrafia ostro smigac:) trzeba sie nam facetom do tego przyzwyczaić ze coraz wiecej spotyka sie takich pieknosci na dwoch kolkach:) ale to jest wlasnie Pieknee:)) :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po jakich terenach jezdzicie? czy zwyklym szosowym endurakiem nam rade?? wjechalem ostatnio na tor typowo crossowy i szalu nie ma ujechac nie moglem co chwile gleba, domi jest za ciezki 190kg na tereny gdzie kolo wpada 20cm w piach, ale jak latacie po lasach ubitych w miare terenach to chetnie bym z wami polatal bo juz mi sie znudzily lasy wokol gniezna....no i chetnie bym poznal krolewny na motorkach:):crossy::)

pozdrawiam

 

Witam!

No jak narazie nie smigamy zawodowo hihi wiec mozesz sie do nas dolaczyc. Smigamy w Kozich, szuterkami przez Kliny i trasa na Tuczno, wiec mysle, ze dasz rade swoja maszynka.

Jak wyrazisz ochote to sie konkretnie umowimy ! Gwarantujemy mile towarzystwo :D

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: :clap:

Czlowieku krolewny..to sa poprostu czadowe odlotowe wy***ne w kosmos kwiatuszki. Takich zaje**fajnych:d dziewczyn nie spotyka sie na ziemi! Jak ja zaluje ze niemoge zwami polatac dziewczyny! poprostu tu becze jak dziecko z tego powodu ale mam niestety do poznania ponad 250km moze wiecej:( ale nic moze kiedys gdzies sie spotkamy na jakis zawodach czy cos tegesik kto wie:) a narazie pokazcie chlopakom jak sie jezdzi na motorkach. strzelcie im zkola piaskiem czasami po goglach idobra jest:) tak to sie kreci i widac ze szalone tygryski na endurkach tez potrafia ostro smigac:) trzeba sie nam facetom do tego przyzwyczaić ze coraz wiecej spotyka sie takich pieknosci na dwoch kolkach:) ale to jest wlasnie Pieknee:)) :D pzdr

Kolego a Ty z jakiej bajki jestes, ze na oczy krolewne widziales - chyba sniezke hihi a krasnoludki tez byly ?!? A tak powaznie to rusz tylek i wsiadaj na sprzeta to moze i osobiscie pogadasz z jakas ksiezniczka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

No jak narazie nie smigamy zawodowo hihi wiec mozesz sie do nas dolaczyc. Smigamy w Kozich, szuterkami przez Kliny i trasa na Tuczno, wiec mysle, ze dasz rade swoja maszynka.

Jak wyrazisz ochote to sie konkretnie umowimy ! Gwarantujemy mile towarzystwo :D

Pozdr

 

 

no jak mile towarzystwo...:crossy::):clap:

 

dzis leze chory na jakies kurest....ale mam nadzieje ze w weekend damy rade:)

pozdrawiam i ide sie kurowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak mile towarzystwo...:crossy::):clap:

 

dzis leze chory na jakies kurest....ale mam nadzieje ze w weekend damy rade:)

pozdrawiam i ide sie kurowac:)

 

No to sie kuruj kolego, bo miloby bylo miec jakiegos faceta w teemie :D Wiec zycze szybkiego powrotu do zdrowka i czekam na info - mozesz pisac na GG! Nie wiem czy w ten weekend bede w P-niu, ale to ok piatku sie zgadamy.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej tu miłości i przyjaźni czuć jak ENDURO I MX :icon_exclaim: . Wiec jak w ten weekiend jakies ekipy zbieraja sie np. w Biedrusku?

pozdr.

Milosc ... jaka milosc - chyba milosc do motocykli i uczucia wiatru wiejacego po brudnej od blotka czy kurzu buzce hmmm To jest to co tygryski lubia najbardziej :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...