Skocz do zawartości

Zapraszamy enduromaniakow do wspolnej jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
gdzie wy jezdzicie w ogole? nie jezdzicie po poligonie?

 

Poligon jest nudny jak flaki z olejem, przynajmniej dla nas, za dużo tam juz jeździliśmy. Teraz jeździmy w różne ciekawe miejsca. Np w weekend polecieliśmy do Murowanej Gośliny, Kamińska itd. Całkiem fajna trasa, no i znaleźliśmy wspaniałe podjazdy, tylko nie wiem gdzie to jest :biggrin:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze pierwszy sezon na crossie i jeszcze nawet polowy poligonu dobrze nie poznalem :biggrin: moze jak nam sie znudzi poligon to tez sie wybierzemy gdzies dalej, ale do tego trzeba miec moto dobrze przygotowane bo o holowaniu pod chate nie ma mowy na dluzszej wyprawie. A poza tym na crossie trudniej dojechac w dalsze miejsca bo jednak czasami trzeba kawalek po ulicy przejechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wszyscy deklaruja że będą przujeżdżać na poligon a tam h**.

Siedziałem półtorej godziny pod kuźnią i oprócz sokołów i paru osób i kobiety na WR 250 F nikogo nie było ale cóż ;]

pozdr.

 

 

Coś mi sie zle wysłało,ale chcialam tylko napisac do Seboola,że nie liczy sie ilośc tylko jakość. A najwidoczniej nie odpowiadalo ci towarzystwo,albo irytowala cie kobieta, ktora bardzo chciala pojezdzic z wami. No cóż...Przykro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ludzie bez bez sensu taka dyskusja, Sebool mial na mysli ze czekal na 2 osoby bo za wczesnie przyjechal :notworthy: a jak juz sie umowil to nie mogl jechac z sokolami... Elmirka a to nie ty bylas pod kuznia? bo pisalas wczesniej ze tez masz wr 250 :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ludzie bez bez sensu taka dyskusja, Sebool mial na mysli ze czekal na 2 osoby bo za wczesnie przyjechal :notworthy: a jak juz sie umowil to nie mogl jechac z sokolami... Elmirka a to nie ty bylas pod kuznia? bo pisalas wczesniej ze tez masz wr 250 :notworthy:

 

 

To ja. Czekaliście na mnie,bo jechalam na skróty ze Swarzędza z 3 bardzo cierpliwymi i wyrozumiałymi mężczyznami:-) Bardzo im dziekuje za dobra lekcję. Mam nadzieje,że następnym razem pójdzie mi lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czemu nic nie mowilas tylko zaraz odjechalas w strone poligonu?? jezeli mowimy o tej samej osobie :notworthy: bo tamta kobietka ktora widzielismy przyjechala od strony poligonu (sama), pokrecila sie troche pod kuznia i odjechala znowu w strone poligonu (na Y WR 250f, ubrana cala na nebiesko, to Ty bylas? :notworthy: trzeba bylo podejsc i powiedziec :notworthy:

Edytowane przez Marcin®
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Elmirka kiedy smigamy ?

Bierz WRe od mezusia i zapraszam do Kozich ;o)

Pozdr

 

 

Czesc kochana!!!Ja jezdzilam w sobote we Wrześni z mężusiem i moim bratem:-) Mam WR 250 już dla siebie!!!Ogień!!! Tor we Wrześni jest doskonały. Mam nadzieje,że wyciagne kogoś w przyszly weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...