Skocz do zawartości

Opinia o Kawasaki Z1000 ( Z 1000 )


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że sie podoba. :icon_twisted: Bylem nastawiony z poczatku na 954, ale mysle, że do jazdy po miescie i od czasu do czasu na odcinki ok. 70 km to lepszy bedzie Z 1000. Mam nadzieje, że jest wygodny. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesował mnie zakup tego motocykla więc się trochę o nim dowiedziałem. Z1000 to po prostu pocisk, silnik pochodzi z zx9r ale rozwiercony do 1000 i z większym moementem uż na wtrysku .Spokojnie kula się pod 250km/h. Niestety nie oczekuj że będzie to rasowy street typu KTM Superduke, kawa jest troche przycięzka, za niski moment w średnim zakresie obrotów (utrudniona guma), no i miękkie zawiechy.

 

Wygląd raczej odjechany z racji wydechów, zadupka z zx6r no i lacia 190:D Osobiście uważam że jest to świetny motor na mistao, Mało radykalny ale szybki i wygodny (co przy stanie naszych dróg ma spore znaczenie).

 

Zegary również z zx6r- mało czytelny obrotomierz, kiere dosyć szeroka, do miasta naprawdę super motor.

Ja postawiłem na r1, jak szaleć to szaleć:D

 

Nie myśl o tym, widzę że inny frumowicz ma takie pytania, jak mocno na nim wieje, gdzie jest optymalna granica pomiędzy naporem powietrza a przyjemną jazdą. Otóż wieje, i to bardzo. Ale właśnie w tym tkwi urok tego motocykla. To tak jak bym sie pytał czy do R1 można zamontować kufry...

 

Myśle że coś nowego się dowiedziałeś.

Pzdr

Edytowane przez MendeZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Na początku roku chcę kupić nową kawe Z1000.

Proszę o opinię o tym sprzęcie wady,zalety itp może jakieś inne propozycje, przyznam się że wcześniej myślałem o bandicie 1200.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Mariaczi

Edytowane przez mariaczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najbardziej sexi nekedów na rynku... w testach porównawczych z konkurencją zawsze na dobrej pozycji... zajebiście bandycki image... dobry silnik... dobrze się prowadzi (sam nie jeździłem , ale znajomy w Anglii ma takiego...i latalismy razem po winklach...ciężko było za nim nadążyć...) .. może jako turysta to tak średnio, ale na krótkie trasy i do zabawy to świetny motocykl... no i ta agresywna stylizacja z ostrymi liniami...dla mnie bomba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wybor

tez myslalem o tym sprzecie na poczatku tego roku, ale nie wyrobilem finansowo.

ale sprzet miodny. gadalem z gosciem ktory go ujezdza i wypowiadal sie w samych superlatywach. reszta tak jak napisal cabaniero :P

jak chcesz poczytac o B12 to tu : http://www.scigacz.pl/Suzuki,Bandit,650,i,...escie,1042.html

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z1000 - super motocykl, trzyma cene i ciezko kupic na prawde idelany egzemplarz,

jak znajdziesz cos ciekawego to sie nie zastanawiaj tylko bierz :clap:

 

B12 (sam mialem taki motocykl w wersji naked) w porownaniu do Z1000 to juz troche zabytek, nie obrazajac nikogo, jezeli masz wybierac pomiedzy Z1000 a B12, to moim zdaniem bez slowa Z1000,

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a czy ktos moze odpowiedziec jak one sie sprawuja??

jak to jest z roznymi predkosciami i oporami powietrza...

 

kurcze chce sobie kupic z1000 lecz mam 194cm wzrostu i nie wiem czy to nie przesada... czy czasem nie kupic ponownie szlifierki...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :smile:

 

jeżeli wachasz się czy wybrać Z1000, czy B12 to może powinieneś wziąć jeszcze pod uwage Fazera1000 :flesje: moim zdaniem Fazer to coś pomiędzy Zetką a Bandziorem i mógłby Ci przypasować :D

 

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D

 

jeżeli wachasz się czy wybrać Z1000, czy B12 to może powinieneś wziąć jeszcze pod uwage Fazera1000 :P moim zdaniem Fazer to coś pomiędzy Zetką a Bandziorem i mógłby Ci przypasować :(

 

POZDR.

 

ok, dzieki za rade lecz z1000 czy b12 jest bardziej pozadanym sprzetem :flesje:

 

 

P.S.

tak naprawde to juz kupilem z1000 wczoraj i dzis testy... tylko nie wiem do czego porownac?? do swojej GSXR750?? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownaj do Drag Stara.

A wg mnie to Z1000 mimo stylizacji nakeda sportem mi smierdzi, a Bandit czy Fazer maja w sobie wiecej uniwersalnego motocykla.

Nie widze poza tym czemu Bandita trzeba uwazac za zabytka, chyba na tej zasadzie ze 18 latek uwaza za zabytki wszystkich od 30 lat w gore.

Jezeli jednak ma on jakies zabytkowe cechy to prosze o ich wymienienie.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownaj do Drag Stara.

A wg mnie to Z1000 mimo stylizacji nakeda sportem mi smierdzi, a Bandit czy Fazer maja w sobie wiecej uniwersalnego motocykla.

Nie widze poza tym czemu Bandita trzeba uwazac za zabytka, chyba na tej zasadzie ze 18 latek uwaza za zabytki wszystkich od 30 lat w gore.

Jezeli jednak ma on jakies zabytkowe cechy to prosze o ich wymienienie.

 

Adam M.

 

Tak moj imienniku masz racje... smierdzi i to nie byle jakim...

 

fajnie sie nim jezdzi - na warunki miejskie 6+ :flesje: :buttrock:

w trase... tu jest troszke gorzej przy 220 zaczyna sie ostra walka z powietrzem... przy 245 odpuscilem, nie czulem sie bezpiecznie... moze byl za duzy wiatr :(

 

ale jakby nie bylo P O L E C A M !!!

 

pozdro,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o odpowiedz na kilka pytań:

Czy Z 1000 moze byc turystą?

Czy pozycja za kierownicą jest wygodna i czy po przejechaniu 250 km nie cierpną nogi, ręce?

Czy pozycja pasażera jest wygodna?

Jak wygląda zużycie paliwa na 100 km?

Jak z możliwością dokupienia kufrów?

Czy można dokupić podgrzewane manetki lub kanapę?

 

Bo wygląd tego sprzętu jest rewelacyjny- na widok wydechów ciarki przechodzą :biggrin:...

 

P.S. http://www.sport1.de/coremedia/generator/w...Video/Main.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o odpowiedz na kilka pytań:

Czy Z 1000 moze byc turystą?

Czy pozycja za kierownicą jest wygodna i czy po przejechaniu 250 km nie cierpną nogi, ręce?

Czy pozycja pasażera jest wygodna?

Jak wygląda zużycie paliwa na 100 km?

Jak z możliwością dokupienia kufrów?

Czy można dokupić podgrzewane manetki lub kanapę?

 

Bo wygląd tego sprzętu jest rewelacyjny- na widok wydechów ciarki przechodzą :icon_razz:...

 

P.S. http://www.sport1.de/coremedia/generator/w...Video/Main.html

 

a po cholerę robić na siłę turystyka z motocykla, który z założenia jest "fabrycznym streetfighterem" :notworthy:

to naprawdę lepiej już zanabyć kilofazera albo dużego bandita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...