Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam panow jestem nowy na Forum ale poszukuje informacji i po pewnych poszukiwaniach stwierdzam ze pozostaje zapytac. A wiec po kolei jestem posiadaczem jakiegos tam motorku nie nazekam daje troche zabawy i moze nic by sie nie zmienilo gdyby kuzyn nie nabyl sobie valkiri serce mnie troche zabolalo i jak to u czlowieczka zazdrosc zwyciezyla i zaczelo sie spedzanie czasu przy poszukiwaniach aby na nastepny sezon albo koncowke tego z czyms nowym wystartowac. W czym mam Problem, a no mianowicie mam do wydania do 40 tys, czego oczekuje po motorku - najelepiej aby moja pani mogla ze mna polatac, aby ten Motor byl wygodny (duzy silnik 1500+), aby mial niezle przyspieszenie no i zeby fajnie wygladal. Czyli Valkiria pasuje do opisu ale niechcial bym jej kupowac to juz ma kuzyn :D jakies zamienniki w tej kwocie. Moze byc Motor za 30 i 10 odrazu mozna wlozyc w picowanie (motorek ma postac u mnie pare latek)

p.s. jechalem nia i sie zakochalem :) ale chce cos innego jak pisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ciężko będzie coś dobrać,gdyż ten motocykl jest jedyny w swoim rodzaju..Chcesz aby szwagrowi oczy wylazły to dołóż jeszcze 2-dychy i zainwestuj w Rune 1800.To jest naprawdę dzieło sztuki:)Jeżeli nie chcesz jeżdzić tym co szwagieroo to możesz wybrać inną wersję Valkyrie,np. interstet,aczkolwiek mi nie bardzo leży,ale to kwestia gustu..Pozdrawiam

witam panow jestem nowy na Forum ale poszukuje informacji i po pewnych poszukiwaniach stwierdzam ze pozostaje zapytac. A wiec po kolei jestem posiadaczem jakiegos tam motorku nie nazekam daje troche zabawy i moze nic by sie nie zmienilo gdyby kuzyn nie nabyl sobie valkiri serce mnie troche zabolalo i jak to u czlowieczka zazdrosc zwyciezyla i zaczelo sie spedzanie czasu przy poszukiwaniach aby na nastepny sezon albo koncowke tego z czyms nowym wystartowac. W czym mam Problem, a no mianowicie mam do wydania do 40 tys, czego oczekuje po motorku - najelepiej aby moja pani mogla ze mna polatac, aby ten Motor byl wygodny (duzy silnik 1500+), aby mial niezle przyspieszenie no i zeby fajnie wygladal. Czyli Valkiria pasuje do opisu ale niechcial bym jej kupowac to juz ma kuzyn :D jakies zamienniki w tej kwocie. Moze byc Motor za 30 i 10 odrazu mozna wlozyc w picowanie (motorek ma postac u mnie pare latek)

p.s. jechalem nia i sie zakochalem :) ale chce cos innego jak pisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valec jak to mowisz kolego czejen spodobal mi sie odrazu tak samo jak BMW w swoim czasie moze i to racja poprostu kupic i sie cieszyc i intestwowac pieniadze piescic hondzine. wczoraj poprubowalem kilka motorow pojezdzilem poogladalem i moge powiedziec ze nic az tak mi nie wpadlo do oka, pozytam widzialem valca uzbrojonego za okolo 30tys zl i powiem ze wow.

 

co do kolegi sloma jezeli posiadasz wiedze ktora mogla by mi pomoc to podziel sie :D jestem nowy w temacie nigdy az tak sie nie iteresowalem tego typu motorami wczesniej chodzilo o wsiasc pojechac, wyszalec sie i wrocic, a teraz z racji wieku pelnych 27 lat musze powiedziec ze oczekuje czegos innego i dlatego prosilem tu o pomoc bo kupic zawsze latwo ale potem zalowac jeszcze gorzej. a kazda zmiana wydaje mi sie kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadajesz pytanie w wątku modelowym motocykla, do którego mało kto nie posiadający nie wchodzi. a posiadający chwalą, bo przecież wybrali. ergo masz małe szanse dowiedzieć się czegokolwiek więcej, poza pochwałami wyboru :cool:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak moze i masz racje ale po moim przykladzie jak jedziemy w kilka kilkanascie motorow widze ze ten fajny itp jakis znajomy jezdzi jakims to sie i przejade tak ze cos niecos porownac möge tylko ze nigdy nie myslalem o tej klasie jako ze to cos dla mnie dlatego pytalem tutaj bo ja wiem gdyby nie BMW to co innego kupic pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ciężko będzie coś dobrać,gdyż ten motocykl jest jedyny w swoim rodzaju..Chcesz aby szwagrowi oczy wylazły to dołóż jeszcze 2-dychy i zainwestuj w Rune 1800.To jest naprawdę dzieło sztuki:)Jeżeli nie chcesz jeżdzić tym co szwagieroo to możesz wybrać inną wersję Valkyrie,np. interstet,aczkolwiek mi nie bardzo leży,ale to kwestia gustu..Pozdrawiam

 

 

tak moto cudowne pod każdym względem , ma trochę krótsze przełożenia od Goldasa a co za tym jest dynamiczniejsza ale...... zdefiniowana dla Japończyka , jesłi masz powyżej 180 to niestety ergonomia sie kłania i zaczynają sie problemy z nogami ( trza je odciąć w kostkach ) a na spacerówkach ciągle nie pogonisz , moim zdaniem to jedyna wada tego motocykla (poza ceną oczywiście )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...