Skocz do zawartości

Przestępcy na motocyklach w TVN


Gość Visuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie czekam czekam :lalag:

 

z zapowiedzi:

 

Szybcy i wściekli, czyli moda na szybki motocykl

Starszy Pan:

"No to przecież spokojnie przez ulice nie można przejść"

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie zaczęło na całego...

 

Właśnie się dowiedziałem, że ostatnio ulubionym środkiem transportu złodziei i bandytów jest.... -motocykl.

 

Pomijajac juz fakt ostatnich tragicznych wydarzen powolali sie na statystyki ilu to motocyklistow ucieklo w 2005 roku przed kontrola policyjna (przeszlo 500 osob) oraz podali kilka przykladow, gdzie motocykl i kask z czarna szybka stal sie narzedziem przestepstwa.

 

No to bedzie goraco... Wejdziesz w kasku do pawilonu stacji benzynowej to wlasciciel potraktuje cie gazem lub pistoletem. :lalag:

 

Moze powinnismy dla przykladu zaczac jezdzic bez kasku? W razie czego bedziemy sie tlumaczyc, ze nie chcemy chowac wlasnej twarzy, zeby nas za bandytow nie wzieli :) .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl i kask z czarna szybka stal sie narzedziem przestepstwa.

O rany, jak dobrze, że ja nie mam czarnej szybki w kasku... Ulżyło mi...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I PIJAK bo każdy pijak to złodziej. :lalag:

Tak! A po pierwsze ten pan mi po chamsku wyrwał tego kurczaka!!!

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ankiety tvn wynika, iż 49% społeczeństwa obawia sie szalejących motocyklistów :lalag: to większy odsetek, niż ci bojący się rozbojów, napadów rabunkowych, czy gwałtów :)

 

wspomniano coś, że nie każdy motocyklista to szaleniec (jak nie każdy kierowca puszki to pirat), ale przeciętnemu zjadaczowi chleba (patrz: pare obrazków z lekkiego pionowania) raczej nie to zostanie w pamieci po obejrzanym reportażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ankiety tvn wynika, iż 49% społeczeństwa obawia sie szalejących motocyklistów :lalag: to większy odsetek, niż ci bojący się rozbojów, napadów rabunkowych, czy gwałtów :)

 

wspomniano coś, że nie każdy motocyklista to szaleniec (jak nie każdy kierowca puszki to pirat), ale przeciętnemu zjadaczowi chleba (patrz: pare obrazków z lekkiego pionowania) raczej nie to zostanie w pamieci po obejrzanym reportażu.

 

Niestety to jest piękny przykład manipulacji mediów, coś takiego było też o woodstocku, tu koleś mówi że obyło sie bez incydentów, jest przyjaźnie i wesoło a pokazują jak kolesia do karetki wnoszą :) I ciekawe co ludzie zapamiętali, czy obraz karetki czy to co koleś pieprzył. A i z tym sondażem wątpie żeby była prawda, no ale zwykły czytacz Faktu czy Super Expressu łyknie to razem ze spławikiem. Ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...