Skocz do zawartości

Przestępcy na motocyklach w TVN


Gość Visuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wiadomo, że jak motocykl jedzie to pojawi się 100 metrów dalej w mgnieniu oka

No, czasem i tak bywa... Nie zaprzeczysz chyba :icon_rolleyes:

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czasem i tak bywa... Nie zaprzeczysz chyba :icon_rolleyes:

Pewnie, że bywa :) ale nie trzeba reagować jakby co najmniej armia nadciągała. W moim przypadku akurat jechałem ok 60kmh więc spokojnie do pasów bym wyhamował. Jeszcze tylko brakowało, żeby Ci ludzie w panice gdzieś w pobliskie krzaki wskoczyli ;) ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No boooskie! Niedługo nie będzie można używać ciemnych szybek bo każdy motocyklista z ciemną szybką to złodziej ;)

 

Ja mam cały motor czarny to chyba przepadłem :) ;) koniec świata już niewyjeżdżam na uluce :icon_rolleyes: wezma mnie za ghost raidera połączonego ze złodziejem wybuchowa mieszanka!! musimy nocą jeździć!! ;)

 

Pozdrawiam - Przemoo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie mam pomysła.....

 

 

Przesiadamy się na skutery wodne ......... i bez kasków czarnych ciemnymi szybkami można smigać. i prędkosci nie bedziemy łamać....( punkty karne odpadają)

i nikt ni ebedzie nam drogi zajeżdżał. no chyba że my sobie sami :icon_rolleyes:

 

Co prawda jest problem dla tych co lubią na .,,kole " smigać i gume palić.

 

Ale zawsze jakaś alternatywa się znajdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to nawet straż miejska z Płocka rewiduje motocyklistów, znaczy sie mnie wczoraj dziabneli na parkingu, najciekawsze to jest ze nic nie zrobiłem a mandatu mi nie wstawili, bo nawet nie mieli za co :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest motocykl na parkingu i ktoś koło niego stoi to odrazu podlatują, każą okazać dokumenty, dmuchnąć w alkomat, wyjda zobaczyć motor, tablice i numery, lookają czy niema zadnej plamy oleju pod moto i jak juz naprawde nie mają cie za co zwinąć to odjezdzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest motocykl na parkingu i ktoś koło niego stoi to odrazu podlatują, każą okazać dokumenty

Nie musisz mieć przy sobie skoro nie jedziesz. Możesz sobie stać przy moto, grzebać, palić fajka... itd.

, dmuchnąć w alkomat,

Na jakiej podstawie? Możesz sobie siedzieć na moto po wypiciu flaszki. Dopuki nie jedziesz, lub nie usiłujesz jechać możesz być naj****ny w 3 du*y.

jak juz naprawde nie mają cie za co zwinąć to odjezdzają

Buraki i tyle. Potrafią tylko babcię z czosnkiem spisać, a jak się menele naparzaja pod nocnym to nikogo nie ma.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie to bawi są debile i to nie tylko na motocylkach lecz przede wszystkim w TV z igły robią mega widły dosłownie nie mają o czym pisac to sami tworzą tanią sensacje szkoda że są takimi DEBILAMI !!! mi to nie przeszkadza że motocykliści są niby źli przynajmniej nikt nie fika i nie musze sie martwic że mi moto porysują bo będą sie bali że wpie***l dostaną =] ale te fakty sa coraz gorsze

po 1:

motocykl łatwo ukraść hahaha dobry kawał ten klijent powinien iść do maratonu uśmiechu większość z nas traktuje moto bardzo dobże i większość ma super zabezpieczenia lepsze niż nie jeden bank w mieście ale cóż

po 2:

łatwo tam zmienić tablice rejestracyjne obojętnie czy to moto czy samochód wszędzie tak samo zmienia sie tablice chyba że tablice tego policjanta mają jakiś alarm i gps no to sory nie wiedziałem =]

po 3:

najnowsze sondaże z ust prezentera wybywa taki odór że zabija w ciągu 1 dnia 30 psów - w ten sposób twożą sobie fakty wymyślone statystyki i już mają sensacje

ale to przechodzi moje pojęcia :

statystyki TVn czego boją sie ludize : pobicia 22%,napadów 34%, gwałtów 43%, motocyklistów 49%

łączna suma tych liczb to 148% a z tego co mnie na matematyce uczyli to max może być 100 % albo sami wypełniali ankiety albo przypadkowo głos oddano 2 razy a no tak zapomniałem że żyjemy w państwie bliźniaków więc każdy głos liczy sie dwa razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, w większości ludzie boją się motocykla który jedzie. Na różnego rodzaju imprezach z udziałem motocykli statystyczny człowiek podejdzie, popatrzy, coś zapyta. Prawie jak w zoo. Stoi, to nie ugryzie.

Coś w tym jest. :icon_rolleyes:

 

 

Buraki i tyle. Potrafią tylko babcię z czosnkiem spisać, a jak się menele naparzaja pod nocnym to nikogo nie ma.

Bo strażnicy wiejscy rekrutują się spośród odpadów, które nie załapały się nawet do pracy w policji w prewencji. Plasują się na najniższym szczeblu drabiny społecznej.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statystyki TVn czego boją sie ludize : pobicia 22%,napadów 34%, gwałtów 43%, motocyklistów 49%

łączna suma tych liczb to 148% a z tego co mnie na matematyce uczyli to max może być 100 % albo sami wypełniali ankiety albo przypadkowo głos oddano 2 razy a no tak zapomniałem że żyjemy w państwie bliźniaków więc każdy głos liczy sie dwa razy

 

No to nie do konca tak. Uwzglednij fakt ze ludzie moga sie bac paru rzeczy na raz co zapewne bylo uwzglednione w ankiecie, dajac wielokrotny wybor. W zwiazku z czym nie mozesz sumowac tych wynikow, bo wtedy nie ma ludzi ktorzy nie boja sie niczego :icon_rolleyes:.

 

Pozdrawiam

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie do konca tak. Uwzglednij fakt ze ludzie moga sie bac paru rzeczy na raz co zapewne bylo uwzglednione w ankiecie, dajac wielokrotny wybor. W zwiazku z czym nie mozesz sumowac tych wynikow, bo wtedy nie ma ludzi ktorzy nie boja sie niczego :icon_rolleyes:.

a właśnie że nie bo jeśli boją sie paru rzeczy na raz to motocyklistów nie boją sie najbardziej po prostu boją sie może 10 % boi sie ich najbardziej ale inni moga podawać różne rzeczy a motocyklistow uwzględniają na końcu np czego sie pan boi *boje sie pająków, komarów, motocyklistów tak więc motocykliści nie są najbardziej przerażający jeśli robić ankiete czego boimy sie najbardziej to odpowiedz może być tylko jedna =] pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...