Skocz do zawartości

Ile wytrzymał Wasz łańcuch?


Rekomendowane odpowiedzi

ja kupilem do mojej xj600s lancuch firmy Vaz zrobilem na nim jakies 6 tys. i naciaglem go delikatnie tylko raz zebatki jt a moje zdanie co do lancuchow jest takie jesli mam na lancuchu zrobic 30 tys przy regularnym smarowaniu na takie smarowanie pojdzie mniej wiecej 10-15 puszek to ja wole zrobic 10tys mniej wogole nie smarowac lancucha (no od czasu do czasu jakims olejem starym nawet przepalonym) bo za te 10-15 puszek mam w kieszeni ok 300-450zl i kupuje nowy zestaw napedowy np. did-a!!

W sumie na to samo wychodzi ale nie musisz sie martwic ze musisz nasmarowac lancuch tylko jezdzisz az bedziesz musial wymienic na nowy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie jaki łancuch byscie proponowali do shl m11 bo te polskie sa do bani a ja chciałbym niezaglądać do niego przez dłuzszy czas.Dodam że moto traktuje raczej turystycznie i niema moży o jakichs szleństwach(w sumie to tylko shl)ale oczywiście takie warjacje wpływaja na zywotnosc takich podzespołówPodajcie w przybliżeniu ceny takich łancuchów.Jeśli już padło podobne pytanko to z góry przepraszam i nakierujcie mnie na tego posta bo jakos niemogę znależc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam łańcuch nic nie da, bo zębatki są słabej jakości. Założysz łańcuch za 300zł a zębatki i tak się wytrą i zniszczą łańcuch.. Musiałbyś dopasować zębatki a to nie jest już takie proste.

Moim zdaniem nic nie kombinuj, wymiana rodzimej produkcji niewiele kosztuje a nowy zestaw trochę pojeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...