Skocz do zawartości

Pytanie o Derbi GPR 50


snorl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie,

kolega jest zainteresowany kupnem Derbi GPR 50,

a konkretniej tej:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M242766

 

Proszę o jakieś informacje na jej temat,

przede wszystkim zastanawia mnie dlaczego ma ona tylko 400km przebiegu (2 letni motor).

Jeżeli ktoś wie o niej coś więcej to proszę pisać.

 

 

Z góry dziekuje,

snorl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego wszytko tam jest z plastiku nawet bak :biggrin: silnik dobrze kreci przy ponad 10tys ogólnie mała trwałosc silnika i oblesny dzwiek tłumika

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V12 to chyba ku*wa dobrze ze nawet bak jest z plastiku lekki zwinny fajnie mozna nim pocinac ;] co do tego baku to nie jestem pewien czy plastikowy jest ;/ a silniczek to czasem nie jest minarelli am6??bo wiem ze w weikszosci tych nowszych motorowerow takie stosuja moge sie mylic a co do glosu jeszcze co ty chcesz od 50cc i 2T? basowy dzwiek jak nie ktorzy tuninguje RG wrzucaja od Gs'ow czy GSXR'ow koncowy i mysla ze maja basowe dzwiek pff jasne pierd to pierdoped ;] a ty chyba odradzasz bo sam jezdzisz bardzo ladnym kwadratowym RG o yeah ;p KONIEC MOJEJ WYPOWIEDZI

 

JAK z silnikiem jest wszycho git nie ma nic ukrytego chodzi o wady i jak kolega jest przy kasie to czemu nie :biggrin: sa gusta i gusciki :)

pozdro

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił miesiąc temu GPRke w tej nowej kaście i już żałuje swojej decyzje, żałuje, że mnie nie posłuchał i nie wybrał TZR :biggrin: . Pomimo, że Yamaha z wyglądu też jest bardzo fajna to Derbi jest jednak jeszcze ładniejsze (kierunki w lusterkach, wydech pod dupą itp itd robią swoje). Jego wrażenia w skrócie "mała i niewygodna". Sprzęt jest mniejszy od TZR, siedzi się niewygodnie-zamek od kanapy wżyna się w męskie przyrodzenie, jest mało miejsca na nogi (nie mieszczą się w wcięcia) a pozycja za kierownicą maskara. Ręce strasznie bolą nawet po niedługiej przejażdżce. Ogólnie nienajlepsze wrażenia z jazdy. Niech kolega najlepiej rozjeży się za jakąś TZRką a odpuści sobie GPR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest ten Minerali silnik bo to Derbi, pewnie to samo wsadzają do Sendy i do GPR.

 

Hmm, kumpel będzie się kontaktował z gościem, co do tego że z plastiku, jemu się podoba z wyglądu motor, jednak gdyby go miał brać to przede wszystkim zobaczyłby czy te plastiki nie są byle jakie. Mi się tak średnio podobają te plastiki....

 

Ale kurcze, ten przebieg jest jakiś dziwny, 400km przez 2 lata?? Może to moto stało (w garażu i u mechanika) więcej niż jeździło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zależy ja tzr dostałem 14 lipca i do dzisaj wykręciłem 3500km :biggrin:

Pierwze 500km robiłem 5 dni. Czyli taki przebieg wykręciłbym w 4 dni..... Mozliwe że taki jst faktycznie, a mozliwe, że kręcony. Niech pospradza opony (czy są włoski), łańcuch, tarcze hamulcowe, wytarcia manetek, jak wygląda stacyjka (po 400km powinna być nienaruszona prkatycznie), przełączniki, otarcia podnóżków czy nóżka boczna nie jest mocno zniszczona, otarca wachacza od łańcucha, ciężarki kierownicy itp szczęgóly, w których może coś tkwić.

Chociaż według mnie jest on malowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on taki kolor niby ma,

jednak zastanawia mnie czy mu ukradli naklejki czy jak? faktycznie może być malowany...

 

zresztą się zobaczy, bo pewnie pojade z kumplem

 

Ok, temat do zamkniecia, kolega jednak nie bedzie go brał :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V12 to chyba ku*wa dobrze ze nawet bak jest z plastiku lekki zwinny fajnie mozna nim pocinac ;] co do tego baku to nie jestem pewien czy plastikowy jest ;/ a silniczek to czasem nie jest minarelli am6??bo wiem ze w weikszosci tych nowszych motorowerow takie stosuja moge sie mylic a co do glosu jeszcze co ty chcesz od 50cc i 2T? basowy dzwiek jak nie ktorzy tuninguje RG wrzucaja od Gs'ow czy GSXR'ow koncowy i mysla ze maja basowe dzwiek pff jasne pierd to pierdoped ;] a ty chyba odradzasz bo sam jezdzisz bardzo ladnym kwadratowym RG o yeah ;p KONIEC MOJEJ WYPOWIEDZI

 

JAK z silnikiem jest wszycho git nie ma nic ukrytego chodzi o wady i jak kolega jest przy kasie to czemu nie ;) sa gusta i gusciki :flesje:

pozdro

Tylko ja potzrebyje motoru a nie zabawki :biggrin: kupel sie wywalił lekko jeden kamień i juz nie wrócił bo bak dziórawy hehhehehe :) :D

Co dzwieku to ja mam w RG wydech od zx6r i chyba jeszce nie słyszałes mojego dzwieku na forum sas filmiki ja chodzi moja RG a nie jakis komarek za 8tys

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V12 nie wiem czy z tym dziurawym bakiem u twojego kumpla to prawdziwa historia... jesli jest plastikowy to itak musial spelniac rozne normy ze nawet po szlifie nie bedzie dziurawy i nie bedzie wyciekow... inaczej nie dostałby homologacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V12 nie wiem czy z tym dziurawym bakiem u twojego kumpla to prawdziwa historia... jesli jest plastikowy to itak musial spelniac rozne normy ze nawet po szlifie nie bedzie dziurawy i nie bedzie wyciekow... inaczej nie dostałby homologacji

To było tak że kumpel jechał w miare wolno ok 40km/h po polnej kamienistej drodze i wyskoczył mu pies i ten sie przechylił na bok i walnoł no i jak podniusł to kamień wbił sie w zbiornik jak go wyjoł to paliwo leciało

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tak że kumpel jechał w miare wolno ok 40km/h po polnej kamienistej drodze i wyskoczył mu pies i ten sie przechylił na bok i walnoł no i jak podniusł to kamień wbił sie w zbiornik jak go wyjoł to paliwo leciało

Cięzko uwierzyć, żeby kamień wbił sie w gruby plastik... Chyba, że jakiś szczególnie ostry kamlot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...