Skocz do zawartości

Filmy nie obrobione


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde, zamiast sie przejaśniac, to coraz bardziej pada. i jak tu coś nakręcić??? :/ Dzisiaj na benzynie zaoszczędziłem, od rana jeżdze z Qmpelą jej sQterem. HEHE Beka, tylko na rondzie miałem wrażenie, że żeby ruszyć musze się odpychac nogami... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak jakby ktos chcial to daje filmik z mojej 1 obrobki:

http://rapidshare.de/files/27008783/simson.wmv.html

 

dibo a jaki dasz podklad?jak niechcesz powiedziec to chociaz powiedz czy bedzie to cos jak 12stones czy bardziej x-zibit?chyba ze techniawa...ale mam nadzieje ze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEE APELUJE.ku*wa ZA PRZEPROSZENIEM. PO 1.

wRZOCAC fILMY NA rAPIDHARE.JESCZE RAZ BO COS NIEDZIALALO.

PO 2 TO PAKOWAC FILMY W RAR!! I STRESZCZAC SIE PO DO KONCA WAKACJI MA BYC FILM. JAK NARAZIE TO MAM Z TEGO FORUM PARE KAWALKOW.ALE ZA TO SPORO MATERIALU SWOJEGO I SWOJEJ PACZKI.ZAGADAM DO STUNTERA 13 I CHLOPAKOW Z CHELM RIDERS OD NICH TEZ BEDE MIAL MATERIAL NA DNIACH WIEC BEDZIE SYTY FILM :P dAWAC MI PALENIE LAKA I STOOPIE BO Z WHEELIE MAM TROCHE MATERIALU.TAK SAMO JAZDE W TERENIE BAGNIE JAK I SMIESZNE SYTUACJE ALBO SYTUACJE ROZPACZLIWE Z WYPADKAMI GLEBAMI ALBO JAK POPIJACIE PIWO Z KUMPLAMI Z PAKI NA IMPREZIE!! WSZYSTK OZE WSZYSTKO BO FILM ZWYKLY NIE BEDZIE ZE TYLKO NAPIERDALANKA I TRICKI ALE TAKZDE POKARZE KULISY,TRENING ITD ITP WIEC DAWAĆ!!! I NIE PIERDOLCIE ZE POGODY NIE MA BO NA TEREN POGODA JAST NP ELEGANCKA POZDRAWIAM ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...