Skocz do zawartości

Tor Poznań 25-27.8


Marcin Osikowicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka jest smutna prawda. O meczu piłki nożnej z 2 ligi często jest pół strony w gazecie. O Moto GP ewentualnie mała notka kto wygrał :biggrin: . A co tu mówić o MP czy o treningach GD ?? Jak wiadomo sponsorzy idą tam gdzie jest duża grupa odbiorców, czyli publiczność czy czytelnicy gazet. A o wyścigach czyta się tylko w prasie branżowej, a nie codziennej, dla ludu. Też byłem ostatnio na Grandysach (pozdrowienia dla chłopaków :cool: ) i widziałem głównie znajomych uczestników + ludzi z branży. Pewnie by przyszło więcej osób popatrzeć, tylko kto z nich wie, że taka impreza w ogóle się odbywa ... Pocieszające jest to, że i tak jest lepiej niż kilka lat temu. Przybywa profesjonalnych teamów, ale przed nami i tak jeszcze długa droga.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Pawełku, że znasz sprawę od podszewki. To może czas się spotkać z całą ekipą zainteresowanych ludzików i porozmawiać.

 

Ja znam kilku ludzików z TVNu i kilku komentatorów z polskiego Eurosportu.

 

Może nic z tego nie wyjdzie ale spróbować nic nas nie kosztuje.

 

 

 

PS.

 

Może się na mnie w tym momencie obrazi ale wyznaczam Lobo na negocjatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP to nie gladiatorzy, herosi walczący FAIR PLAY, to światek zakompleksionych, często nienawidzących się ludzi z komplekasami. Kto inaczej sądzi niech przejży sobie ostatnie wątki na forum motogp.pl.

Sponsor nie wejdzie z pieniędżmi tam gdzie, są kłótnie, niczego nie wnoszące protesty, ogólnie smród i odór. Chłopaki ścigają się sami dla siebie i niech tak zostanie. Czasami pojawią się jakieś pieniądze od nie zorientowanej osoby ale zawsze jest to jeden sezon.

Sczęścia nie miały HORNET CUP, NSR CUP, ostatnio GS CUP, wygląda na to, iż R1 CUP, też podzieli losy poprzedników.

Także lepiej pogadać sobie o oponach, bo taka dyskusja coś wnosi, niż zajmowanie się polityką nagłaśniania imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo widzisz MaDaFaKa, szklanka może być do połowy pełna, lub do połowy pusta... dla nas (przynajmniej dla WTT) ta pierwsza opcja jest jedyną prawdziwą, jak przejdziemy do drugiej, będziemy gadać tylko o oponach :cool:

 

jeśli wolisz w skrócie: jest kilku ziomów, których nic nie interesuje tak, jak jazda po torze... i podejrzewam zrobią wszystko, by latać jak najczęściej... a sprawę protestów i kompleksów mamy głęboko w dupie, czas dorosnąć :biggrin:

 

pozdro600beeejbeebeejbee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest link do krótkiego filmu z treningu z Grandysami 25-27 sierpnia. Głownie kręciłem pierwszego dnia czyli w piątek. Podłożyłem muzykę i trochę bawiłem się kompem, więc wyszło trochę za profesjonalnie. Jak się komuś chce oglądnąć (to tylko 12 minut) to proszę....

Konkursu na to który to ja nie rozpisuje bo to od razu widać.... :)

Pozdro

 

Link do filmu:

 

http://mail.kim.net.pl/~wojtek/filmy/tor.wmv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest link do krótkiego filmu z treningu z Grandysami 25-27 sierpnia. Głownie kręciłem pierwszego dnia czyli w piątek. Podłożyłem muzykę i trochę bawiłem się kompem, więc wyszło trochę za profesjonalnie. Jak się komuś chce oglądnąć (to tylko 12 minut) to proszę....

Konkursu na to który to ja nie rozpisuje bo to od razu widać.... ;)

Pozdro

 

Link do filmu:

 

http://mail.kim.net.pl/~wojtek/filmy/tor.wmv

siemasz!filmik fajny(bo oczywiscie ja tam jestem w paru ujeciach:))!!!czy moglbys jakos sklecic ten filmik w nieco lepszej jakosci i jeszcze raz go gdzies zapodac?mysle ze jakby tak zajmowal ze 100-150 mega to by bylo ok:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty to się wszędzie wkręcisz gdzie tylko jakiś obiektyw jest :biggrin: poszukaj lepiej u siebie mojej linki do moto :).

 

Wojtuś filmik pierwsza klasa :)

 

Dzięki. ;) Umieszczę jutro film w większej rozdzielczości na serwerze FTP...

Będzie pod adresem http://mail.kim.net.pl/~wojtek/filmy

razem z tym który tam jest.

Zainteresowanym mogę wysłać film w formacie DVD na płytce. Proszę zainteresowanych o kontakt na mojego "forumowego" mejla: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Pierdzielimy sobie o zużyciu opon dobrych czasach itd.

 

Mówimy o wydawaniu kilkunastu tysi na przygotowanie moto do jazdy.

 

Może czas pomyśleć o sponsorach ??

 

To nie powinno wyglądać tak, że ludzie inwestują z własnej kasy za to, aby wyszaleć się na torze, aby później spokojnie jeździć po ulicach.

 

I tu zaczynają się problemiki.

 

Każdy sponsor chce coś mieć.

 

Nie wiem czy zauważyliście żadna telewizja nie transmituje wyścigów (nie mówię już nawet o Grandysach). Mistrzostwa Polski są też olewane.

 

Każdy chce sobie pojeździć na torze, ale, za jaką kasę ??

 

Nie dość, że musi wybulić 800 zł za weekend to jeszcze musi sobie przygotować moto lub jechać na swojej jedynej miłości licząc się z jej zgruzowaniem.

 

Długo myślalem nad tym, co robić i co kupić na tor.

 

Teraz już wiem. W pierwszej kolejności trzeba się zająć sprawą medialnego nagłośnienia imprez motocyklowo-wyścigowych.

 

Panowie!!!!!!!!

 

Myślę, że trzeba się spotkać i pomyśleć o przyszolym sezonie i jego organizacji przy browaru.

 

CO WY NA TO ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...