Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczow. Dopiero co do was dołaczyłem choć latam Magna VF700c 85r. od poczatku sezonu wiec praktycznie dopiero sie z nia oswoiłem.Czasami latam tez sevenfifty-ale to maszyna mojego syna.

 

Co za czasy!przedtem to raczej synowie podprowadzali maszyny swoim ojcom a nie odwrotnie! :crossy: Witam na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Laleczka ta Twoja madzia.Ladne spacerowki :) odsprzedasz?

Oj raczej nie :) Mi się też bardzo podobają, jak jeszcze przełoże światło stopu z tablicą na bok do koła, wyciągne zwężki, wypoleruje wydechy to już w ogóle bedzie masakra :) Ja się zakochałem w tym motorze, a nie powiem udało mi się trafić na ładną sztuke, sprzedający był troche zdziwiony bo dzień po tym jak wystawił ją na allegro ja juz byłem u niego pod domem :)

A i już mam zamówione świece irydowe i sportowy filtr powietrza do niego i na nową oponke czekam do wiosny bo teraz braki są. Wtedy bedzie można śmigać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy mam problem ze znikającymi kierunkami. Już w minionym sezonie zdarzało się że zaraz po odpaleniu motocykla nie chciał zaskoczyć żaden kierunek i dopiero po 2-3 minutach zaczynały działać. Przy przepalaniu motorka w listopadzie próbowałem przeczyścić sam przełącznik ale nic to nie dało więc podejrzewam że problem leży gdzieś indziej. Kończy mi się akumulator ale w trakcie pracy silnika powinno być wystarczająco napięcia z akumulatora żeby zaskoczył przerywacz. Podejrzenia mam też do automatycznego wyłącznika kierunków który gdzieś przy główce ramy jest zamontowany ale nie udało mi się go zlokalizować jedynie wyczytać w instrukcji że takie ustrojstwo istnieje. Jak można w miarę prosty sposób zdiagnozować przyczynę mając do dyspozycji miernik elektryczny? Przy okazji można miernikiem sprawdzić stan akumulatora zanim podejmie się decyzje o kupnie nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma wcale kierunków to wygląda na problem w zasilaniu , sprawdź czy dochodzi prąd do przerywacza i przeczyść 'kolektorki' na przerywaczu.

Odnośnie automatycznego wyłącznika kierunków, otóż w/g mojej wiedzy sam czujnik skrętu jest w dolnej części główki ramy, a elektromagnes wyłączający jest w przełączniku kierunków, ALE.... takie cudo znajdowało się w sabre a nie w magnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma wcale kierunków to wygląda na problem w zasilaniu , sprawdź czy dochodzi prąd do przerywacza i przeczyść 'kolektorki' na przerywaczu.

Odnośnie automatycznego wyłącznika kierunków, otóż w/g mojej wiedzy sam czujnik skrętu jest w dolnej części główki ramy, a elektromagnes wyłączający jest w przełączniku kierunków, ALE.... takie cudo znajdowało się w sabre a nie w magnie .

Dzięki za info. W najbliższym czasie jak temperatury w garażu pozwolą pobawię się trochę miernikiem i poszukam problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, orienutuje sie ktos jak w szwajcari blokowali v'ki? te w gaźnikach oczywiście :)

muszę Cię zmartwić - robili to tak kompleksowo że nie da się tego motocykla przywrócić do pełnej mocy

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie sc19 na stanie, z tego co zdołałem rozebrać i zdiagnozować, to przepustnice nie podnosza sie do końca(blokada przy membranach) jakieś dziwne rurki w wydechu, w gardzieli nic nie było, jak bedzie cieplej to sie przejade z narazie tymi usunietymi blokadami a puzniej założe moduł od starego interceptora, zobaczymy czy cos to da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam posiadaczy Magny,przeczytałem któregoś dnia na jednej ze stronek ,że ktoś z zachodniopomorskiego szuka posiadaczy Magny z tego rejonu,aby się zjednoczyć i organizować zloty.Jestem za,tylko musimy się kontaktować.Może coś wypali.post-73719-0-27991700-1391129157_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...