Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzą:

Z przyczyn elementarnego nieprzestrzegania zaleceń producenta, reklamacji nie uwzględniamy... :banghead:

Kup se pan drugą...

:icon_mrgreen:

Nowa uszczelka już dzisiaj przyszła,jutro będę składał i jak nic nowego nie wyskoczy, to w przyszłym tygodniu :crossy:

Jak nie uznają ,to kij im w oko , nie będę się mazał :flesje:

 

Co to były za uszczelki?Jaka firma?

 

Z rozrusznikiem się uporałem.Nowe szczotki,łożysko i przetoczony komutator sprawiły ,ze silnik z ramy chce wyskoczyć :wink:

Tak, to cieszy jak za niewielkie pieniądze udaje się przywrócić do życia jakąś staroć :clap: .

Uszczelka kupiona była w Larssonie (kupiłem cały komplet do silnika i nie polecam,bo została cała kupa kupa oringów, które do niczego nie pasują )

i nie zapisałem sobie nazwy :icon_exclaim:

Ta ,którą mi dzisiaj przysłali jest włoska i ma napisy :"victor reinz" i AFM oraz cyfry 1.20 .Tamta była w podobnej technologii.

Co do uszczelek to jest taki jeden mały okrągły otwór wodny fi 6mm ,który nie pokrywa się z otworem w głowicy.Jest on na wysokości kolektora ssącego.Chyba wielkiej zbrodni nie zrobię jeśli wzbogacę uszczelkę o nowy otwór we właściwym miejscu?

Edytowane przez K132
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUpiłem kiedyś uszczelkę "Victor Reintz" do samochodu (miałem wtedy Mantę), potem zmieniłem ją znowu po ok tygodniu i nie uwzględniono mojej reklamacji. Od tej pory już tego błędu nie popełnię.

 

Co to były za uszczelki?Jaka firma?

 

Z rozrusznikiem się uporałem.Nowe szczotki,łożysko i przetoczony komutator sprawiły ,ze silnik z ramy chce wyskoczyć :wink:

U mnie niestety po naprawie rozrusznika (łożyskowanie w główce) pojawił się problem z pukaniem po wymianie rozrządu. Niestety okazało się, że to nie rozrząd jest przyczyną, ale koszyk sprzęgłowy. Jestem uziemiony do końca następnego tygodnia (ale to już chyba koniec niespodzianek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzą:

Z przyczyn elementarnego nieprzestrzegania zaleceń producenta, reklamacji nie uwzględniamy... :banghead:

Kup se pan drugą...

:icon_mrgreen:

A to mam niespodziankę, Reklamacja uznana! Ale pani powiedziała,że "ostatni raz" Ha ha ha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szczere gratulacje i napisz jak skończysz składać i będzie OK.

Uszczelka na miejscu, zagrzałem silnik, wentylator się ładne załączył,schłodził układ, przejechałem się parę km :crossy: i wygląda na to,

że będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzięki za podpowiedź z reperaturkami (pompy i siłownika sprzęgłą). Niestety "po drodze" sprzęgło zaczęło się ślizgać i wymieniłem tarcze sprzężyny i przekładki. Jest różnica, reparaturki zostawiam na ....potem, dzieki Magman i Adam M. i pozdrowienia dla Wszystkich Forumowiczów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Może ma ktoś pomysł na zakup nowego przewodu hydraulicznego do sprzęgła do V65, bo hamulcowe już znalazłem i kupiłem, a ze sprzęgłowym jakoś nie mogę poradzić. Temat raczej jest pilny, bo chciałbym wyeliminować wszystkie hałasy przy zmianie biegów - szczególnie "1" (ostatnio padł koszyk, a teraz pozostałby tylko przewód i powinno być już OK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...