Skocz do zawartości

Jak się ubrać na egzamin praktyczny


fv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Planowałem odziać się w pełną skórę, glany, kask, rękawiczki itp. Wydawało mi się to dobry, rozsądnym pomysłem.

 

Przed chwilą kolega zasiał mi ziarenko wątpliwości. Powiedział mianowicie, że jak tak przyjdę, to pomyślą że jeżdżę bez prawka i że już dawno mam motocykl. I mnie uwalą.

 

I co ja mam teraz zrobić? Egzamin jutro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Odpowiedni strój na pewno nie zaszkodzi. Ja, jak robiłem B to jeździłem już od 3 lat i co? Egazminator niby nie wiedział, że już się 3 lata rozbijam samochodem? Mimo to nie uwalił mnie.

Weź też pod uwagę fakt, że na egzaminie też może zdarzyć się jakiś bum, a dżinsiki nie ochronią Cię tak, jak skóra.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Odpowiedni strój na pewno nie zaszkodzi. Ja, jak robiłem B to jeździłem już od 3 lat i co? Egazminator niby nie wiedział, że już się 3 lata rozbijam samochodem? Mimo to nie uwalił mnie.

Weź też pod uwagę fakt, że na egzaminie też może zdarzyć się jakiś bum, a dżinsiki nie ochronią Cię tak, jak skóra.

 

pozdr

 

 

Eeee tam, najelpiej isc nago....moze egzaminator gej i zda bez osemek:)...ja na egzamin zaloze kurtke i dziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na egzamin szlam w dzinsach i kurtce jakiejs zwyklej...juz nie pamietam. Nie mialam jeszcze wtedy odpowiedniego storju.

A co do

 

Zgadzam się. Odpowiedni strój na pewno nie zaszkodzi.

Weź też pod uwagę fakt, że na egzaminie też może zdarzyć się jakiś bum, a dżinsiki nie ochronią Cię tak, jak skóra.

 

pozdr

 

 

Zgadzam sie calkowicie. Znajomy poszedl na egzamin w dz9insach i zwyklej kurtce. w miescie egzaminator powiedzial "hamowanie awaryjne " (jejku, ja takiego czegos nie mialam jak zdawalam). W kazdym razie chlopak polecial...no i wszystko podarl. Niestety przykra sprawa, ale to dowodzi na to, ze lepiej ubrac sie profesjonalnie, ze tak powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na egzamin zaloze kurtke i dziny.

Zrobisz, jak zechcesz. Ja rozumiem, że jak ktoś nie ma stroju to specjalnie na egzamin nie ma sensu wydawać pieniędzy, ale jak ktoś już ma moto (i to fajne) i jakiś strój, to czemu nie... (no chyba, że znowu będzie 35 w cieniu :banghead: )

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz, jak zechcesz. [...]pozdr

 

otoz to, bodajze przedwczoraj widzialem L-eczke egzaminacyjna i kolesia na motorze w sandalkach, szortach i koszulce na ramiaczka :D

 

btw, nie chce rozpetywac burzy nt ubierania sie na moto :banghead: tak tylko pisze :D

Edytowane przez Chri$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem odziać się w pełną skórę, glany, kask, rękawiczki itp. Wydawało mi się to dobry, rozsądnym pomysłem.

 

Przed chwilą kolega zasiał mi ziarenko wątpliwości. Powiedział mianowicie, że jak tak przyjdę, to pomyślą że jeżdżę bez prawka i że już dawno mam motocykl. I mnie uwalą.

 

I co ja mam teraz zrobić? Egzamin jutro....

 

Qrcze,,,,,,,,,jesli masz ciuchy na moto to uwazam, ze jak najbardziej powinieneś je załozyc....

A ludzie przed egzaminem sieją panike i tyle....

Moj zestaw na egzam był taki: dzinsy, kurtka, galny i jakos zdalam.

Ubiorem sie nic nie przejmuj!

Zycze powodzenia na egzamie!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj zestaw na egzam był taki: dzinsy, kurtka, galny i jakos zdalam.

Ubiorem sie nic nie przejmuj!

 

najlepsza jest jeszcze wata w stanik jeśli jestes kobieta, kilka glupich minek i usmieszkow "bo mnie to wyskoczylo" ...i to lepsze niz mini.

 

Jesli chodzi o faceta - to nie ma rady - musisz cos umiec zeby jezdzic.

 

Wazne zebys nie razil w oczy instruktora glanami w ktorych trudno zmieniac biegi i zdjal przyciemniane okulary . :D

 

Innymi slowy ubior - wersja antywkurzajaca. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem w pełnym kombi skórzanym, butach moto, rekawicach itp. Ale wszystko było na tyle nowe że nikt nie mógł mieć wątpliwości co do mojego doświadczenia na moto :-)))

 

zdawałem w wawie - bezproblemowo

Edytowane przez radez9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, najelpiej isc nago....moze egzaminator gej i zda bez osemek:)...ja na egzamin zaloze kurtke i dziny.

 

 

wydaje mi sie że dziewczyny z ubiorem na egzamin mają dużo większe pole do popisu niż faceci... Zakładając że egzaminator jest facetem :banghead: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza jest jeszcze wata w stanik jeśli jestes kobieta, kilka glupich minek i usmieszkow "bo mnie to wyskoczylo" ...i to lepsze niz mini.

 

No wiesz.....akurat wata w staniku nie jest mi potrzebna :banghead: A co do usmiechu to trudno aby egzaminator zauwazyl, ze sie usmiechasz kiedy masz zamkniety kask(((((((((-:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...