Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze mi wytłumaczyć "cały domek". W sensie, że później sobie dobierzecie kogoś z listy, czy, że weźmiecie kogoś spoza forum? Qgel nie wiem do ktorego domku, bo wszedzie jest ponad 3 osoby, ale pogadaj z kim tam chcesz na PW i napiszcie.

 

NOWY TEMAT ORGANIZACYJNY http://forum.motocyklistow.pl/ladami-Boruty-Borki-2006-t56181.html

Edytowane przez ojro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porponuję jak tylko się da od razu zamawaić domek w pełnym składzie, a nie na zasadzie dobierania. Musimy pamiętać, że ilość domków jest ograniczona, wszyscy muszą się w nich zmieścić, a w pierwszej kolejności FORUMOWICZE, a nie ich znajomi i znajomi znajomych. Sorry, ale muszą byc jakieś zasady pierwszeństwa pod tym wględem. ja zamówiłem domek z całym składem, to znaczy z osobami z listy (januszm + żona). I proponuję, by to było zasadą. Tak więc jak najszybciej zbierajcie się w grupki !!

 

Acha - to ja pójdę jeszcze dalej, jęśli można - poproszę domek numer 7, bo już w dwóch poprzednich edycjach w nim nocowalem i boję się że po pijaku pewnie i tak zawitam do niego w nocy (jak nie dla się, to prosze tam umieścić jakieś fajne niewiasty, a nie bandę pijaków :-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiem :-). Chodzi mi tylko o to, by jakoś zapanować nad "rezerwacją" domków od razu zbierając sie w "skład" a nie rezerwując na pałę, na zasadzie że się "uzupełni". Liczy ktoś w ogóle te zarezerwowane domki ?? Bo nagle się okaże, że mamy 10, a ludzie zarezerwowali 15 i bedzie awantura.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zrozumiałem to chodzi Ci o to, żeby nie było, że zarezerwowane domki stoją puste. Domków nie rezerwuje Nowy, tylko każdy rezerwuje sobie sam i jedna osoba z domku bierze na siebie odpowiedzialność za siebie i tych którzy w jego domku mieszkają. Przy rezerwacji trzeba podać swój nick, żeby potem zweryfikować, czy nikt spoza forum nie rezerwuje sobie domku za wynegocjowaną przez Nowego cenę.

Niech ktoś weźmie siekiere na ognisko :] Tylko nie do plecaka :biggrin:

 

Mwichan ja rowerem zrobilem na raz trase 150 km, także twój skuterek też da rade. Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście figuruję 2 x (poz. chyba 26. i 33.). Jestem duży ale nie aż tak, żebym w dwóch chałupkach musiał rezydować :). Proszę o sprostowanie i uwzględnienie zapotrzebowania na tylko 1 chatkę, pls.

dzięki i pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzisiaj dzwoniłem do borek, ponieważ byłem umówiony na rozmowe telefoniczną z Kierwonikiem p. Naxxxxx. no i sie okazało że w/w . kierownik jest na urlopie i nie ma go , tzn, jest ale tylko na chwile.

czyli jest Super :)

 

Rozmawiałem z przemiłą Panią i co następuje,

 

W środę Rano koło 10 mam dzownic i bede miał potwierdznie wolnego miejsca grillowego - zadaszonego bo raczje takie wchodzi w gre lub ewentualnie ogniska -czyt. miejsca na ognisko..

 

Co do ceny zapowiedziałem ze ..MOŻĘ PRZYJEDZIEMY ,hmm tak na oko do 100 osób I CHCE NEGOCJOWAĆ CENE " także to też w Śrdodę..

 

Co do wersji Domków.. i rezerwacji Ojro, masz liste robiśz liste i dobrzeże tak ją robisz..

Bedziemy wpisywali siebei na liste i bedziemy indywidualnie zamawiali domki na <<HASŁO>> potem wyśle do nich liste naszą kto z forum na jaki nick rezerwował domki żeby była pewna jasność , że ktoś się pod nas nie podszywa..

 

 

p.s.

jak zawsze czekam na koment.. i wasze pomysły

 

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że jak każdy zacznie indywidualnie zamawiać domki to może powstać niezły chaos pomiędzy tym co będzie zamówione a co opłacone oraz okaże się, że nie będziemy skupieni w kilku/kilkunastu domkach sąsiadujących a rozstrzelą nas tam gdzie będzie im wygodnie.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...