Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

KRASNAL-jestem po pierwszej wizycie u DOKTORA :biggrin: .... do Borek pojedziemy razem(na 4) maszyny ....DANUSIA prowadzi grupę . Predkość przelotowo-turystyczna :biggrin:

 

 

 

opuść 20 bo ostatnie włosy zwieje mi z głowy.

 

Dwa pytania:

 

1. Danka co to jest V przelotowo-turystyczna ?

 

2. Oraz godzina i miejsce wylotu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

 

1. Danka co to jest V przelotowo-turystyczna ?

 

2. Oraz godzina i miejsce wylotu ?

PROT prędkość przelotowo itd to jest taka by Danusia jadąc swoim motorkiem dała sobie radę.Chyba nie puścisz ją bezpośrednio po odebraniu prawka 120 km.( chyba że się mylę)

Miejsce wylotu stacja CPN Korona około 3 godz. po wyjeżdzie KRASNALA z Bgatyni(myslę że to będzie 12.30-13.00.A póżniej po drodze zwijamy w Olesnicy Doktorka :biggrin:

CHYBA ŻE SĄ INNE PRPOZYCJE TO JESt WSTĘPNY

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie wpadne do Borek w sobote zobaczyc wasze geby. Przyjade z .....hmmm... może córką albo swoja Pania....zobaczymy. Raczej nie bedziemy nocować tylko wróce do domu bo w w niedziele niestety pracuję.

Chyba że nas ktoś podstepnie spije i na dodatek przygarnie na nocleg w domku.

pzdr

Grzesiek

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie wpadne do Borek w sobote . Raczej nie bedziemy nocować Chyba że nas ktoś podstepnie spije i na dodatek przygarnie na nocleg w domku.

pzdr

Grzesiek

 

nie potrzebnie to pisałeś , hehe, teraz się zastanów czy nie rozsądniej będzie jak sam przyjedziesz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja, niestety, wpadnę tylko na piątkowy wieczór - na małego browarka :biggrin: w doborowym towarzystwie

jakaś, niezakonieczna, impreza firmowa mi się "wys*ała" i "gówno w dupie" muszę jechać :biggrin:

 

ps: o której w piątek można się szanownego koleżeństwa spodziewać na miejscu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja, niestety, wpadnę tylko na piątkowy wieczór - na małego browarka :biggrin: w doborowym towarzystwie

jakaś, niezakonieczna, impreza firmowa mi się "wys*ała" i "gówno w dupie" muszę jechać :biggrin:

 

ps: o której w piątek można się szanownego koleżeństwa spodziewać na miejscu ???

od rana ale koło południa napewno :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff dawno mnie tu nie było!!! Dzis bede wiedział czy uda mi się zrobic podmianke na służbe... mam nadzieje,ze tak - juz nawet mam kandydata ale dowiem sie za jakies 2 godz, jesli sie zgodzi to przyjade i jeszcze dziś dam znac czy bede. POZDRAWIAM WSZYSTKICH i mam nadzieje,ze do zobaczenia!!! :P

 

Oczywiscie w BORKACH :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...