Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witajcie koledzy. Moja kawa też już ma szybę ale zmieniła też właściciela. Miłością do niej zapałał mój brat. Nie pytajcie tylko ile ma lat. Prawko zdał w tym roku. Rodzice się zgodzili a i on dobrze sobie radzi. Tak więc kawa zostaje w rodzinie, a ja na wiosnę szukam kolejnej maszyny. Zobaczymy jak będzie z finansami. Ktoś jeszcze śmiga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy. Moja kawa też już ma szybę ale zmieniła też właściciela. Miłością do niej zapałał mój brat. Nie pytajcie tylko ile ma lat. Prawko zdał w tym roku. Rodzice się zgodzili a i on dobrze sobie radzi. Tak więc kawa zostaje w rodzinie, a ja na wiosnę szukam kolejnej maszyny. Zobaczymy jak będzie z finansami. Ktoś jeszcze śmiga?

 

Ja już odstawiłem do stodoły u kolegi na wiosce. Ale na otwarcie sezonu chętnie poznam posiadacza zygzaka tym bardziej z mojej okolicy. Zapraszam do kontaktu na gg wszystkich chętnych pojeździć oraz wymienić się doświadczeniami. Może nawet jakiś wspólny zlot? GG 11505772.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowym posiadaczem ZZR 1100D ( 93r) , chciałbym sie przywitac i mam nadzieje ze zdobędę tu dużó cennych porad jak i bede sie mogł pofdzielic swoimi spostrzezeniami na temat ZykZaka

 

no i własnie w kwestii opon, jakie najlepiej sprawdzone są do ZZR bo motocykl wszak ciezki i mocny, czy moze ktos cos doradzic? i jeszcze jedna kwestia, leję mi jedna laga, wiadomo wymienic trzeba uszczelniacze w obu lagach, teraz pytanie- jaki faktyczni ejest rozmiar uszczelniaczy do zawieszenie, bo poszukujac ich w necie znajduje takie rozmiary 43x55,1x9,5/10 nastepne 43 x 55 x 9,5/10,5 i 43 x 55 x 10...i cholera wie ktore wlasciwe..prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie, otworzyłem dzis puche filtra, wiadomo- filtr umyłem nasączyłem, no i po powrocie do haty wskakuje na komp, zagladam do manuala...no i zdziwko. W manualu pokazane jest ze procz filtra jest jeszce jeden, stojacy pionowo ekran. Ja tego nie mam.Czy ten element jest niezbedny? i jeszce jedno pytanie...ze zbiornika ( w manualu tak widac) powinny mi wychodzic trzy zakrzywiane rurki( w najnizszym miejscu zbiornika pod siedzeniem)Dwie z lewej i jedbna z prawej. a ja mam tylko jedna po prawej stronie...i to z krotkim węzem zaslepionym....( cholera wie od czego to) a jak jest u was? moja Kawa ZZR 1100 D rok 93

Edytowane przez KaYtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o uszczelniacze to nie ma problemu (wymiarów nie znam), ale jadę do sklepu (internet) obojętnie podaje model, rok i sprzedawca zamawia taki jaki ma byc.Zapytaj w sklepie tam ci udzieli informacji) Opony tył METEZELA MZ4, przód PIRELLI dragon supercorsa-jestem bardzo zadowolony, wybór jest ogromny na rynku.Filtr powietrza jest plaski podobny (prostokąt)z jednej strony gąbka, druga takie małe włoski.Jeżeli chodzi o zbiornik paliwa to wężyki są dwa.Dno baku który jest skierowany do kranika, doprowadzony do pompy paliwa , a drugi zaraz jak otworzysz siedzenie z przodu zbiornika tz.przelew (gdy nalejesz za dużo paliwa)

Edytowane przez bar27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem , filtr ok, wiem jaki jest gąbka pokryta włókniną, ale mi chodzi o taki ekran ktory w manualu jest a u mnie w puszce filtra niet. To ustrojstwo ma stac pionowo pomiedzy komora filtra a komorą gardzieli

 

chodzi o to zaznaczone ustrojstwo

post-53426-0-58845000-1302639923_thumb.jpg

Edytowane przez KaYtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z 91roku, ale znalazłem w 93roku tak jak twój model zmodernizowano system Ram Air, który dysponował dwoma wlotami zamiast jednego, wzrosło ciśnienie doładowanego powietrza a co za tym idzie wzrosła moc i moment obrotowy.Koledzy z forum z nowszymi modelami mogą odpowiedzic na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze jedno pytanie...jak u Ciebie jest z kulturą pracy silnika? czy słyszalne są jakies tam głosne szumy i niezbyt głosne stukania w silniku z prawej strony( raczej dół)? Pytam, bo pierwszy raz mam kawasaki- wczesnij Hondy Yamahy i Suzuki( tu wiadomo- olejaki maja charakterystyczna prace nieładną) i ni e wim czy to taka uroda silnika czy jakas szykujaca sie usterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zzr-em jest tak ,że to bardzo wdzięczny motocykl jak się o niego dba.Ja mam swojego już 6 rok , jak go kupowałem to najpierw podjechałem do serwisu kawasaki na oględziny i sprawdziłem.W twoim przypadku rozumiem , że jesteś już po kupnie i jakiekolwiek składanie reklamacji u sprzedawcy nie ma sensu.U mnie silnik chodzi równo, normalne odgłosy słychac, ale jeżeli chodzi o jakieś stuki to takich nie ma (metaliczne stuki w równych odstępach czasu to uaktywniająca się panewka,najpierw ciszej potem coraz głośniej , aż do śmierci silnika).W porównaniu z moim poprzednim motorem yamaha xj to kawa chodzi super (xj słychac bardzo łańcuszek i to we wszystkich xj).Jak masz możliwośc podjechania do mechanika , to jedź i zapytaj, bądź porównaj z innym zzr-em-tylko nie martw się na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...