Skocz do zawartości

flaga polski na kurtce, dorabiana kierownica i pare innych


Rekomendowane odpowiedzi

heja

mam pare pytan:

 

1. jezdze w wojskowej kurtce (poki co, bo kasy brak na markowe ciuchy). kurteczka wiadomo, lekka, przewiewna, material nie do za...ekhm...ebania no i oczywiscie na barkach dwie piekne bialo-czerwone naszywki. ogolnie mam to w dupie, bo i tak ich nie zerwe, ale czy ktos sie moze do tego przyczepic? najgorzej chyba zandarmerie wojskowa spotkac, co? popylalem w takiej kurtalce do liceum i sie nikt nie czepial.. wiec tu pewnie bedzie podobnie.. ale zglebiamy temat i rozpisujemy sie co za to grozi :biggrin:

 

2. mam kumpla zlota raczke, w metalu sie lubi bawic, robi lawki, stojaki, kwietniki, krzeselka i inne tego typu gowna, sam dla siebie, z nudow... ma spawarke, wiadomo, ma tez gietarke reczna do rur.. tak mi dzisiaj wpadlo do glowy jak u niego bylem, ze moze mi kierownice dorobic. jest sens? rure kupic to nie problem, ale trzeba wiedziec jaka.. to musi byc cos twardego, a zarazem elastycznego.. czy olac to i wstawic zwykla stalowa i niech sie lamie? :clap:

bo moja fabryczna to juz rogal, a kasy na magure albo renthala nie ma

 

3. jaka moc ma KLX 250 4T?

w ogole poprosze o szybki spis endurakow/crossow (250-400cc) ktore mozna zarejestrowac.

WR chyba niebardzo

YZ na bank nie da rady...

EXC 400 przejdzie..

itp itp

moc i Nm tez dopisujcie, bo te dziady na bikez.com nie chca podac :icon_evil:

 

jak mi cos przyjdzie do glowy to dopisze nast. pytanie

 

 

god speed chlopaki :biggrin:

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niby i kto milby ci cos zrobic za kurtke wojskowa?? To nie mundur policyjny z odznaka tylko zwykla kurtka, kazdy moze sobie taka uszyc wiec nie wiem w czym problem. A na temat reszty nie specjalnie mam pojecie wiec sie nie wypowiadam Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WR chyba niebardzo

Yamaha WR tak samo i Husqvarna WR jest z homologacją:biggrin:--da sie rejestrować :biggrin:

Apropo kiery-"jak sie nie ma co sie lubi...to sie lubi co się ma"--ale kiera to b.wazny element moto,to musi byc idealnie dopracowane,wytopione,wytrzymałe i w ogóle bo sie można zabić:clap: --takze nie wiem..ja bym poczekal..dozbieral kasy i zakupil jakąś pewną firmówkę (np. Renthal'a )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. jezdze w wojskowej kurtce (poki co, bo kasy brak na markowe ciuchy). kurteczka wiadomo, lekka, przewiewna, material nie do za...ekhm...ebania no i oczywiscie na barkach dwie piekne bialo-czerwone naszywki. ogolnie mam to w dupie, bo i tak ich nie zerwe, ale czy ktos sie moze do tego przyczepic?

 

nie mozesz miec flag Polski na mundurze ponoć, tak samo jak mieli scigac za noszenie samego munduru czyli moro, ogólnie dla mnie smiech na sali, przejeździłem całą Polske w kufajce moro z flagami na ramieniu i jakos nikt sie nie przyczepił, a na dworcu i nie tylko spotykałem nie raz żandarmerie czy inne służby

 

 

w ogole poprosze o szybki spis endurakow/crossow (250-400cc) ktore mozna zarejestrowac.

WR chyba niebardzo

YZ na bank nie da rady...

EXC 400 przejdzie..

 

 

wszystko przejdzie tylko zalezy od Twoich znajomosci

 

z enduro na szybko z homologacja

husqvarna TE i WR

yamaha WR XT TT

kawasaki KDX KLX KLR

ktm EXC GS LC

honda CRM CRE XR XL CRF

suzuki DR DRZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda CRM CRE XR XL CRF

 

Ale CRF model X nie R.

 

A co do kierownicy popatrz na allegro albo odezwij sie do mnie. Mam na sprzedaz kiere o zmiennej grubosc prawie za polowe tego co w sklepie wolaja. Kupilem teraz taka sama tylko ze wyzsza bo bardzo wytrzymala jest.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobujemy sil na warsztacie z kumplem, a jak wyjdzie to do drugiego znajomka zeby wypalil kwasowo napis RENTHAL i beda chodzily na allegro za 120 zl :wink:

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Cywil nie moze miec flag POLSKICH w polsce na kurtce

 

Jako cywil nie mogę mieć polskiej flagi na zwykłej kurtce enduro? Od kiedy? Popproszę o wykładnie prawną, a nie mielenie ozorem bo się coś słyszało. Bardzo mnie to interesuje, bo mam godło na kurtce akurat.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...