Skocz do zawartości

Wjazd na osiedle..........


Rekomendowane odpowiedzi

siemka dzis znowu wracałem z podrozy w nocy i na moium osiedlu gdy zjezdzam z drogi polnej w osiedle prawie pod samym domem stoi drogowka ja ani prawka ani zarejstrowanego moto co robic ja zgasilem swiatła i walnełem baka i gaz do konca ale czy to dobre rozwiozanie wtedy inni ludzie sie budza i zgłaszaja to na policje ogolnie jazda po moim osiedlu robi sie nie bezpieczna od kad wprowadziło sie 4 policjantow i co teraz robic??:biggrin:( prosze o jakies odpowiedzi moze ktos ma podobny problem ?? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sasiedzi to sie dogadaj, wykup polise OC (za brak tego sa najwieksze kary - nawet do paru tys zl kolegium) na nr ramy i smigaj... a tak poza tym to rob prawko i rejestruj fure, bo jazda bez blach to kicha

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka dzis znowu wracałem z podrozy w nocy i na moium osiedlu gdy zjezdzam z drogi polnej w osiedle prawie pod samym domem stoi drogowka ja ani prawka ani zarejstrowanego moto co robic ja zgasilem swiatła i walnełem baka i gaz do konca ale czy to dobre rozwiozanie wtedy inni ludzie sie budza i zgłaszaja to na policje ogolnie jazda po moim osiedlu robi sie nie bezpieczna od kad wprowadziło sie 4 policjantow i co teraz robic??:biggrin:( prosze o jakies odpowiedzi moze ktos ma podobny problem ?? :biggrin:

 

Nie daj sie złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie dac sie zlapac

- podpalic klatke gdzie sie mendy wprowadzily

A tak na serio to kolo swojego bloku gas silnik i z buta kilka ostatnich metrow. Nawet jak zoaczyb suke pod blokiem to nic Ci nie zrobia a i sasiedzi beda przychynie patrzec. moze nawet przekonasz do siebie nowych polismenow. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wcześniej napisał:biggrin: Zgaś moto i go poprowadź te kilka-kilkadziesiąt metrów...Wtedy Ci nic nie zrobią bo prowadzić to se możesz każde moto.Ja też czasami jeżdże "nie wpełni legalnie"(-a to sie karty zapomnie,a to dokumenty zostaną w domu--no ale cóż poradzićjak człowiek się śpieszy;)) i największego stracha mam jak jade jakąś często uczęszczaną drogą..wtedy luffaaa...a jak juz dojade na miejsce to gasze moto i wtedy sie nie mogą doczepić jak mam wyłączony silnik..przeciez ja go tutaj przypchalem.

Ale najlepiej zarejestrować,opłacić i jeździć bezstresowo.

P.S.mam takie pytanie: jak sie nie ma 18 lat to jest takie cos,ze do jakiejś tam godziny moge być na dworze, a później już nie?-(bo cośmi sie obiło o uszy ale nie wiem dokladnie :/ )

EDIT: a tak ogólnie to współczucia...mieć 4 policjantów obok swojego mieszkania:O(nie żebym miał coś do nich ...ale "co za dużo to nie zdrowo" :biggrin: )

pozdrawiam

Edytowane przez ptasiorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa problemy nie mieszkam w blokach tylko osiedle grupa domkow scisnietych ze soba ale z moimi sasiadami niektorzy dra mordy i biegaja z deska niektorzy ze dzieci sa to juz przez osiedle jade po woli a jednemu przeszkadza buczenie crossa i musze jednak opłacic bo kit z prawkiem a moge tak ze jak nie mam rejstracji dowodu mam włoskie dokumenty to moge sobie opłacic oc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to nie masz prawka, nie jest zarejestrowany, ubezpieczony to przykro mi ale nie jeździmy po mieście, wiosce, osiedlu, czyli wszędzie tam gdzie są ludzi i jakiś ruch pojazdów. A najgłupszą rzeczą jaką można zrobić jak zobaczymy policje, straż miejską lub leśną to ucieczka na przypał. Rozsądnym wyjściem jest spokojna jazda i skręcenie w boczną uliczke. Pzdr.

Edytowane przez Mr.Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekac to ja im uciekam ale wkoncu dojda gdzie mieszkam a motoru u nikogo nie zostawie i nie jezdze po ulicach a przez osiedle to jest jakies 200 m i mam cegielnie (roben) i tam juz mam drogi polne w lasy a jak jade w inna trase to prowadze przez p[olowe miasta a potem gaz do kocna :wink:

 

 

Kupie linke zaworu do aprili rx 125 oraz sprezyny przedniego zawieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trudno przepchać 200m :?: A jak trudno jeździj dalej i uciekaj tylko wrazie W nei miej pretensji ja niestety też pare razy sobie pouciekałem swoja maszynka ale to inna para kaloszy drogi wiejskie i tyle u mnie w mojej miejscowości nikt nie ma prawa mnie zatrzymać a do miasta (50metrów) nie jeżdze bo po prostu moto nie zarejestrowane ani nie ubezpieczone ani nic po prostu ja im w droge nie wchodze wiec prosze o to samo ...

 

PS najgorsze sa przejazdy 80 km/h (zeby było szybciej) chodnikiem do kiosku po cygary ludzie dziwnie sie patrzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha juz widze jak ktos w pelnym stroju w 30" upale pcha motocykl zeby go odpalic, potem lata 5 godzin i umordowany gasi go znowu 200metrow przed domem i pcha do garazu... i tak codziennie... MI sie nie chce przez dzialke motocykla przepchnac do garazu :wink: . Dobrasasiedzkie uklady z panami policjantami i nie dosc ze masz spokoj na osiedlu to jeszcze masz luzy gdziekolwiek by cie nie zlapali. A jak to frajerzy to chamstwo sie zwalcza chamstwem....

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w ten sposob w koncu nie masz nic do stracenia.

 

Do stracenia ma to, że juz beda wiedzieć kto jezdzi :wink: A tak to pozostaje dłuzej anonimowy. W razie jak cie dupna i beda chamscy zadzwon z budki anonimowo, ze ten i ten pan wzial od ciebie lapowe jakbyl na patrolu niech jeszcze tak paru kolegow zrobi i ma gosc przez jakis czas przerabane :icon_biggrin: Jak enduroguy pisal chamstwo chamstwem

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...