Skocz do zawartości

Wjazd na osiedle..........


Rekomendowane odpowiedzi

ja nie jezdze przez osiedle nawet 50 tylko jadfe z 20 km/h i grzeje silnik jak wyjade poza teren zabudowany to daje gazu a jak pojde pogadac to to juz beda wiedziec kto lata a jak narazie to jestem gal anonim ktory sie chowa po lasach jak by było mnie stac na rejstracje to zarejstrowal bym tylko zeby oc bylo a blachy w garazu i tak by lezaly poprostu na ostatczenosc kablowac na mnie jak nrazie nie kabloja tylko policjanci widza mnie nawety jak czasami pcham, to pytaja sie jak idzie itd bo sobie chca kupic a jeden ma chopera i tez daje ostro ale skad ja wiem jak bedzie na sluzbie np ze straszym przelozonym i wtedy mnie udupi i zegnam sie z moto i nie wiadomo co robic z pchganiem to ciezko 100 kg maszyny w upale gdzie jest 30 w cieniu musze sciszyc tłumik i uwazac na paly chociaz w moim miescie jezdza co 5 min na kazdej ulicy ale bardziej szukaja narkomanow jak maniakow jednosladow

 

Osz... :icon_razz: Nie nauczyli Cię w szkole interpunkcji?

Co do tematu, jak nie masz prawka, a jesteś zmuszony przejechać te dwieście metrów to przejeżdżaj. Ale nie rób tak, jak pisałeś, że czasem i przez miasto jeździsz. To już przegięcie...

A pany policjanty? No nie wiem, nie znam ludzi, może by się dogadał, a może od razu do więzienia byś poszedł. :icon_razz: Gdyby o mnie chodziło to mógłbyś sobie jeździć, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto powie nie i nic nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek - nie - człowiek, zależy na kogo się trafi.

 

Ucieczki, chyba też nie zdają egzaminu, bo pewnie prędzej czy później wpadnie się w ich ręce. A nie każdy ma taki sprzęt, więc nie będzie trudno Ciebie znaleźć np gdy jakiś nieżyczliwy sąsiad cię podkabluje.

 

Ja póki co poruszam się bez blach, ale sprawdzonymi drogami - generalnie w teren mam dobry dojazd drogami leśnymi, więc dużego problemu nie ma. Garaż na szczęście za osiedlem, ale jak się jedzie to i tak siłą rzeczy wszyscy słyszą - i tak już pewnie narzekają na głośny samochód - teraz jeszcze moto - sama staram się nikomu nie podpaść, by się nie czepiali. Wkońcu w zgodzie trzeba żyć - no nie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz mialem problemy chociaz nadal je mam z uczymaniem moto nie mam na paliwo jak narazie ale dzis poszedłem do pracy(zbierac wisnie ) ale dobre i to za 1 kobialke mam 1 zł :D narazie czekam az sie uspokoji nazbieram siana i wyruszam w teren :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...