Skocz do zawartości

Każdy posiadacz YZ125 '98-'01 - tutaj prosze


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie smarkał, i na końcówka byłą cała czarna. Więc wziołem palnik dyfuzor podgrzalem gdy przestał się wydobywać czarny dym przestałem go nagrzewać. Gdy wszystko złożylłem do kupy, motocykl pojeździł parę okrążeń na torze końcóweczka lśniła i nic się na niej nie osadzało, a i przy okazji zmniejszyyło się kopcenie. Więc propnowałbym chłopaki żeby raz na jakiś czas przepalić dyfuzor i powinno pomóc bo zawsze się coś tam osadza na tych ściankach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie :)

 

Dziś bawiłem się gaźnikiem w mojej YZ 125.Zmniejszyłem dawke paliwa,dałem troszkę więcej powietrza(porostu zestroiłem sobie super gaźnior).Dałem mieszanke 1:45.

Pojechałem na trening,YZ w ógle nie kopci,wydeszek czyściutki,zero oleju nie przepalonego i nic w tym stylu.I tak jak koledzy wyżej mówią trzeba motor kręcić a nie pyrkać i wtedy efakt jest ;) taki jak u mnie :wink: czyściutki wydeszek.PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wam to przeszkadza?? ;) mnie to wali czy mi smarka i czy dymi :cool: jak delikatnie przydymia i troszke oleju jest na koncówce ( w setce było go 3 razy wiecej bo az kapało) to przynajmniej wiem ze nie ma za mało oleju. Jak moto nie daje zadnych oznak zawartosci odpowiedniej ilosci oleju w paliwie to skad wieceie czy silnik nie potrzebuje go (oleju) wiecej :) nie odczówam zeby moto przez to było słabsze. Leje 1:35 castrol R2 ale kazdy meches i zawodnik mowi mi ze tylko motul 800

upss... no tak nie mam yamaszki ;) sooory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...