Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haber to zamiast Ty podjechać na swoim sprzęcie do takiej dziewczyny ...... No postaraj się :icon_mrgreen:

 

po 1 to troszke za daleko :buttrock:

po 2 to pewnie nie bedzie chciala :banghead: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a umnie jak gaz mocniej odkręce, to łańcuch przeskakuje, bo zebatka zdawcza już praktycznie okragła i światła nie działaja, bo akumulator ma zwarcie na celi, zamówiłem przedwczoraj na agmocie nowe cześci i teraz czekam na listonosza... :icon_mrgreen: Na agmocie akumulator 35 zeta a zębatka 7, a w sklepie motocyklowym koło mnie akumulator 55, a zebatki nie mają... Qrde, dobrze, że mam neta, bo bym ładnie za cześci musiał przepłacać...

 

 

No ale za przesyłke to chyba też coś płacisz. Czy darmowa jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitam.

co do wypadów na moto to ja zawsze jestem chętny jeśli tylko moja Vespa nie strzeli focha...

Marta jeśli nie masz z kim się zabrać to ja mam wolne plecy.

jeśli coś ktoś ustali konkretnego o jakiejś przejażdżce to dajcie znać :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam godny pomysł:icon_mrgreen: Marta wiesz juz u kogo mozesz być plecaczkiem;P Haber zapodaje Hondzia do Poznania i mozemy sobie śmignąć nad Malte albo cos... moze do tego czasu by sie znaleźli jeszcze chętni, na moim osiedlu pewnie z kilku napaleńców bym znalazł, a jak nie na moto to moze jakis wypadzik motorowerzystów na Starówke;) spotkać sie pogadac... moze w przyszlosci stworzymy jakis elitarny turbo gang:D:D:D marzenia ale silniejszy optymista z marzeniami niz realista bez nich!!!!!!!! pzdr:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze do tego czasu by sie znaleźli jeszcze chętni, na moim osiedlu pewnie z kilku napaleńców bym znalazł

To ja podziękuję wole sobie sama po Gdyni jeździć =P

 

 

moze w przyszlosci stworzymy jakis elitarny turbo gang:D:D:D

Zaa szybcy się wściekliii ^^

Albo jak kto woli `marzenia się spełaniaaają ... ` =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale za przesyłke to chyba też coś płacisz. Czy darmowa jest??

Płacisz, ale i tak bym musiał zapłacic, bo nie było koło mnie zebatki zdawczej.. ale w sumie ja tak co jakis czas jak sie nazbiera pierdołów do kupienia, to zamawiam i jak pewnie większość użytkowników polecam ten sklep...

 

W sumie jak ktoś by na pomorzu jakas wycieczke motorowerową zorganizował, to ja bardzo chętnie sie na to pisze... :icon_mrgreen:

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez czekam na tlok wosnera do mtxa (230zl0 tlok) plus 12 za przesylke :icon_mrgreen: Ehhh.Prawda taka jest ze Stuntowanie kosztuje i czesci kosztują.druga prawda to niekupujcie gowna do japonskich 50-80cmm.chodzi mi o tloki typu po 99-130 zl :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez czekam na tlok wosnera do mtxa (230zl0 tlok) plus 12 za przesylke :icon_mrgreen: Ehhh.Prawda taka jest ze Stuntowanie kosztuje i czesci kosztują.druga prawda to niekupujcie gowna do japonskich 50-80cmm.chodzi mi o tloki typu po 99-130 zl :icon_eek:

Jak już wspomniałeś o stuncie, to powiedz mi jak MTX to znosi.. nadaje się w ogóle do takich rzeczy?? Bo od jutra zaczynam prace, a MTX nawet by mi podpasowała jakbym pod koniec sezonu moto zmienial... Ile Ona osiąga?? Silnik minarelli nie? A heble jak sie spisują?? przednia tarcza do stoopie sie nadaje?? No i najwazniejsze czy mocno awaryjna i jak z cześciami?? drogo? Co ile km. tłok wymieniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podziękuję wole sobie sama po Gdyni jeździć =P

Zaa szybcy się wściekliii ^^

Albo jak kto woli `marzenia się spełaniaaają ... ` =P

 

... eee, napaleńców na jazdę... motorowerami;)

i póki na nich (motorowerach) - nigdy zbyt szybcy i wściekli, spoko narazie szaleju sie nie najedliśmy... nie wyciągamy z naszych sprzętów 100000 km/h i moglibysmy wiecej tylko nam sie niechce;) a marzenie mogłoby sie spełnic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie spisuje moja mtx :icon_eek: Tu masz film mojego squadu ktory jest na scigacz pl i zobacz jak sie spisuje :icon_mrgreen:

 

http://www.scigacz.pl/?portlet=download/re...ka/ah_stunt.wmv

 

Jezeli zlozysz wszystko na dobrych czesciach jest to silnik niedozajechania.Moja akurat przedniej tarczy nie ma.ale nawt na pul bebnie postawisz na stoopie.przelozenia zmienilem na duze.zablokowana z gorki polecaila mi 100km\h mierzone golfem 3.Mysle ze 110-115 poleci gdy zmienie membrany na normalne seryjne a nie od powietrzaka;]Sila jest na tych przelzoeniach (16-42) stawia mi bez problemu z 2 biegu na gume.Do napierdalanki dobry sprzet.bo ma dobry dul i wogole mocny silnik.na gumie mozesz jechac w nieskonczonosc( mi narazie sie udalo 500 metrow):buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wogole mocny silnik.na gumie mozesz jechac w nieskonczonosc( mi narazie sie udalo 500 metrow):icon_mrgreen:

 

 

No to ładnie, bo ja tak te 150 metrów (najwiecej, to cos koło 300), ale chart ma to do siebie, że go ściąga w lewą strone, silnik troche nie wyważony...

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cie rozumiem. HEHE JA też teraz nie mogę na maxa latać, bo łańcuch przeskakuje, a przesyłka dzisiaj nie doszła, ciekawe, czy w sobote pracuje poczta, bo jak nie, to Qrde musze do poniedziałku pewnie czekać... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...