Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie dzisiaj lipa..... :biggrin: rano zaczeła mi sie elektryka je**ć.... a potem jak moto stał na stopce to kumpel nie zauważyłjak szedł do tyłu i motor wywrucił :biggrin: rozwalił kierunek i manetke :clap: :icon_evil: ale kase daje na naprawe... przynajmniej tak mowi.... jak nie to sie do jego starego przejde :biggrin: :D

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ogółem rzecz biorąc:

1. pełen respect dla tych którzy znaleźli sobie dziewczyny kochające moto

2. dresy wyrywające "mokre panny" na CBR'ach -> na drzewo:P

3. jeśli problem jest w znalezieniu chłopaka na moto... to ciekawe jaki bedzie zeby znaleźć taka dziewczyne jaka ma np. Pimpek :biggrin: wie ktos moze?? bo ja myśle że DUUUUŻY :clap:

4. fajny na maksa temat -> dochodzimy do wniosku że wszyscy jesteśmy

 

BORN TO RIDE :biggrin:

 

pozdrawiam, Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu. No to szacuneczek i uznanie. Przypuszczam, że każdy by tak chciał :-). Ja swoją (niestety już byłą) panią woziłem tylko raz, ale wieeeeeele razy do niej przyjeżdżałem Chartem, żaliłem się, co to mam w nim teraz do zrobienia... Ale lubiła ten sprzęcik, bo żaden inny mnie do niej nie przywiózł (raz tylko rower :-)).

 

Kurde to ci jeszcze powiem ze moja to czesto tak ma ze przyjezdza do mnie rowerkiem/autobusem i prosi mnie zebym jej moto pokazał :clap: albo lubi sluchac przygód na wieśku albo co sie z nim dzieje :biggrin:

 

 

 

czyli ogółem rzecz biorąc:

1. pełen respect dla tych którzy znaleźli sobie dziewczyny kochające moto

2. dresy wyrywające "mokre panny" na CBR'ach -> na drzewo:P

3. jeśli problem jest w znalezieniu chłopaka na moto... to ciekawe jaki bedzie zeby znaleźć taka dziewczyne jaka ma np. Pimpek wie ktos moze?? bo ja myśle że DUUUUŻY

4. fajny na maksa temat -> dochodzimy do wniosku że wszyscy jesteśmy

 

BORN TO RIDE

 

Bardzo trafne podsumowanie tego wszystkiego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo prawdziwe Motodziewczyny to skarb ... niestesty rzadko się zdaża żeby takie spotkać umnie w okolicy niestety

 

 

Bo stary musisz przyjechać do Łabęd :icon_evil: takie laski to tylko w Łabędach są :biggrin: zartuje :D Kurde siadlo mi sprzeglo w wsk i jestem zły :clap: Ale nie łamie sie kupie nowe sprzegiełko i bedzie fajnie :biggrin: sorka ze w tym motorowerowym dziale non stop nawijam o wsk a nie o komarze ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie tu i zaakceptujecie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo stary musisz przyjechać do Łabęd :biggrin: takie laski to tylko w Łabędach są :D zartuje :P Kurde siadlo mi sprzeglo w wsk i jestem zły :clap: Ale nie łamie sie kupie nowe sprzegiełko i bedzie fajnie :biggrin: sorka ze w tym motorowerowym dziale non stop nawijam o wsk a nie o komarze ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie tu i zaakceptujecie :biggrin:

Ej no przepraszam Cie bardzo a Gdynia? :P Ja mam ten sam problem tylko nie z laskami a z facetami :P

A co do wski to spoko luz :icon_evil: też mam i jestem w stanie zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy gadacie... nie ma dziewcyn, które sie motocyklami interesują??? Ja znam takich mase, wprawdzie nie mają własnych moto, ale często wpadaja i pytanie: masz dzisiaj dużo benzyny??? HEHE a co dalej wiadomo...

P.S. Wczoraj mi moja dziewczyna na postoju moto wyłozyła, lusterko sie zbilo, ale to nic... bedzie nowe. :biggrin:

 

 

Żeby uwiarygodnic swoja wypowiedź, prosze bardzo: http://www.fotka.pl/osoba.php?id=1344546 przeczytajcie sobie opis :biggrin: Qmpela, która koffa żużel... HEHE niewiarygodne, ale prawdziwe... LOL!

 

A tu Qmpela z klasy: http://www.fotka.pl/osoba.php?id=834042

 

No i tak w nieskonczoność chyba bym mógł... :clap:

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i musial sie Swoją laską pochwalic dziad jeden.ale patrzcie jak sytuacje wymotal zeby to zrobic:DTez bym sie pochwalil ale tak ni ztad ni z owąt fote zarzucac to nie teges.a ten zakrecil zamotal i ooo :icon_evil: :biggrin:

Moja jezdzi ze mną prawie caly czas :P w sumie najlepiej jest jak lecisz na tylnej gumie i pomachasz i pokiwasz im glową to id razu wilgotnieją :D :P Bari to im rekami i nogami macha jak na gumie leci :biggrin: albo postawi sobie jedną na srodku i kreci wokul niej cyrkle bo i tak bywa :biggrin: Laski lecą na moto.Na scigacze najbardziej.Na enduro ktore lecą znam moze ze 4.na squty tez wiele.Na chopery nastolatki nie lecą prawie ze wogole :clap: Ale na latanie na gumie to nawet jak komarem bedziesz latal to polecą na ciebie :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimpek jakbyś do roweru wsadził silniczek SPALINOWY:P to i tak bym Cie przyjął, a z WSK, chłopie wymiatasz:D a przy okazji kiedy będą te foty Twojego komara??

 

pzdr

 

Dzieki dzieki za przyjecie :biggrin: Hehehehe moja wsk jest tak pielegnowana jak by byla warta 1 000 000$ :biggrin: nie no zartuje przeciez nie no jak to mowia u mnie na osiedlu "pimpek i ta jego WSK :clap: "

 

kiedy będą te foty Twojego komara??

 

Fotki zrobione ale łaże za kumplem by mi je zgrał :/

Edytowane przez Pimpek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...