Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki brudny_hary .

 

Podajcie jakies dobre sposoby na wyciszenie motorka, tak aby nie osłabiać jego mocy :biggrin: .

 

Kawałek rurki w koncówke wydechu i dobre uszczelnienie wydechu, masz Ogara, a ten tłumik raczej do cichych nigdy nie należał... :/

No i ewentualnie dobry kask (też wyciszy), albo zatyczki do uszów.. :biggrin:

 

Ten drugi sposób najlepszy, bo mocy nie stracisz, a zyskasz na bezpieczeństwie z takim kaskiem... :clap:

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel zażucił wydech od Simsona do Ogarka i pełna kultura. Cichutki taki i mocy troche dostał.

 

 

Pozdro ja czekam na klamke od sprzęgła na szczęscie narazie dopasowałem od CZ350

 

:biggrin: :biggrin: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moge jedynie napisac ze z DT nic nie musze robic... tylko tankuje i ciesze sie jazda :clap: nio i czasem wyczyszcze ladnie i jest wszystko sii :biggrin: A tak przy okazji moze jest ktos chetny razem posmigac w moich terenach ? niedaleko Poznania a jest gdzie jezdzic :biggrin:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu... czekanie . Marta, Markos, czekamy razem . Czeka ktoś jeszcze na jakąś część czy coś innego? Jak tak to się przyłączajcie

 

no... ja też czekam... na wygraną w totka, żebym mógł sprowadzić części za 10 tys. do Vespy.

 

ostatnio zmieniłem linke sprzęgła bo mi się zerwała. Ktoś chyba wcześniej pisał o problemach z przerywaczem... ja też mam problemy z przerywaczem, co 1000-2000 km siada. na szczęście to wydatek ok. 10 złociszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe;) w totka tez bym sobie wygrał... ostatnio na forum ktos wrzucił temat w stylu: jaki kupić motorower za 8-9tys zł... wydaje mi sie ze dość nietypowy problem, nie sądzicie:P??

 

DO WSZYSTKICH CZEKAJĄCYCH

im dłuzej czekasz tym większa gratka z tego ze się doczekałeś/aś !! dajemy rade!!

 

SimsonFun ja nie mam crossa niestety i nie wiem gdzie jest Bogucin za bardzo, mój rewir mniej więcej to Starołęka, Borówiec, Szczepankowo, Wiórek, Swarzędz, czy mieszkasz gdzies w tych regionach:D??

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się pozbyłem problemu z przerywaczem, mam nadzieje, że Ty też szybko o tym zapomnisz :biggrin:

 

harry, dobrze mówisz. Ja problemy z tym przerywaczem miałem od początku sezonu a jak wczoraj zrobiłem i się przejechałem to spać nie mogłem w nocy :biggrin:

Edytowane przez Lukass102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na paczke z częściami ponad miesiąc od gościa od którego kupiłem honde, troche mam w domu ale reszte zapomniał mi dac.... spieszyło mi sie bo prom był tylko do 20.... moze gość mnie robi w bambuko mówiąc ze wysłał i ze paczka zagineła..... był sie pytac na poczcie i ma sie wyjasnic w najblizszym czasie....

 

w paczce jest: kuferek stelaz, nowe klocki, wał korbowy i jakies tam jeszcze czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jade na stacje kupic troszke benzynki :biggrin: Szkoda ze moja dziewczyna pojechala do egiptu bo nie mam z kim nad wode jechac a tesknie za nia :biggrin: Az tak smutno jedzic samemu wiesią :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...