Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co w tym dziwnego ? Ja z chłopakiem też jeździłam w zeszłym roku co prawda ale było :biggrin:

Ale miał dosyć jeżdżenia jako plecak, potem się wściekał że nie umie sam tym jeździć i aktualnie nie mam już problemu pasażera :biggrin: Jeżdżę sama i jest dobrze. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to zawsze WSK..... ja moją Hondą rzadko worze dziewczyny bo uważam ze TO NIE JEDZIE a pozatym jesteśmy w XXI wieku i wstydził bym sie posadzic dziewczyne na wuesce.... ale podobno laski lecą na motocykl :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecą nie lecą dla mnie mało ważne, ale ogólem tak sobie myśle ze jak masz dziewczyne ktora lubi jezdzic na moto i nie przeszkadza jej to ze masz WSK a nie CBR to przynajmniej wiesz ze z dziewczyną trafiles w dyche;) a tak na marginesie to fajnie masz Pimpek, chciałbym miec taka dziewczyne z która mógłbym gdzies na sprzecie pojechac!! pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma dziewczyne, która jexdzi ze mna, a jak mam dobry humor, to dam jej kierować i ja jade z nia... ale pare razy nas wyłozyła na zakręcie w lesie... jest taki zakręt, gdzie ja nie daje rady przy 30km/h a ona tam wparowała 70 i oczywiście wylecielismy... :biggrin:

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie stoimy po tej samej stronie Motowojtas, i tak na marginesie gdybys nie dostał tych części to napisz, moze uda sie coś skołować:biggrin:!!

 

Markos ja kiedyś dałem usiąść jednej dziewczynie na simsonie... wywróciła sie - stópki do spawania, bak przygnieciony, przerysowany ... :biggrin: ale tak czy inaczej macie gites:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry bedzie szybciej ładniej i wygodniej:P ( zmienił bym ten login bo troszke mnie wkurza - no za długi jest po prostu - ale to tak na marginesie ) częscie osobiście nie mam ale na forum jest mój kumpel Kris02, zagadaj do niego, on ma znajomego, który mial czy tez ma dwa MBX'y i wuchta częsci (do sprzedania)!! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to zawsze WSK..... ja moją Hondą rzadko worze dziewczyny bo uważam ze TO NIE JEDZIE a pozatym jesteśmy w XXI wieku i wstydził bym sie posadzic dziewczyne na wuesce.... ale podobno laski lecą na motocykl

 

Powiem ci tak jak juz bylem z moja laska (a jestem z nia 2 lata i pół roku) to nie mialem jeszcze WSKi a pierwszym włascicielem tej WSKi był jej ojciec od którego moto kupilem 2 lata temu wiec moja laska czuje sentyment do tego motoru dlatego ze jak byla mała to ojciec ją wozil na niej a pozatym ona nie lubi scigów a dla mnie nie jest wstydem ze jade z laska na WSK. Dodam ze u mnie WSK nikt nie ma w okolicy wiec gdy ludzie widza moja WSK pytaja "panie a gdzie taka sie uchowala" "panie ja na takiej w latach 80 prawojazdy robil" :biggrin:

 

 

 

masz dziewczyne ktora lubi jezdzic na moto i nie przeszkadza jej to ze masz WSK a nie CBR

 

i o to własnie mi biega:)

 

No dokladnie a wedlug mnie wyrywac mokre laski spod dyski w dresie i na CBR to lekki obciach :clap:

 

Ja ma dziewczyne, która jexdzi ze mna, a jak mam dobry humor, to dam jej kierować i ja jade z nia...

 

Moja boi sie prowadzic ma skuter nowiusienki z mama na spółkę ale boi sie wsiadać za ster :icon_evil:

 

lecą nie lecą dla mnie mało ważne, ale ogólem tak sobie myśle ze jak masz dziewczyne ktora lubi jezdzic na moto i nie przeszkadza jej to ze masz WSK a nie CBR to przynajmniej wiesz ze z dziewczyną trafiles w dyche;) a tak na marginesie to fajnie masz Pimpek, chciałbym miec taka dziewczyne z która mógłbym gdzies na sprzecie pojechac!! pzdr

 

Dzieki i tez uwazam ze trafilem z nia w dyche :biggrin: pozdro

Edytowane przez Pimpek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy w XXI wieku i wstydził bym sie posadzic dziewczyne na wuesce.... ale podobno laski lecą na motocykl :biggrin:

Srutututu. Nie mam szacunku do dziewczyn które lecą na kolesia `bo ma motur` no litości. Tak samo jak nie mam szacunku do frajerów którzy pojęcia o moto nie mają a kupują `bo laski na to lecą`.

Dżizys...

 

lecą nie lecą dla mnie mało ważne, ale ogólem tak sobie myśle ze jak masz dziewczyne ktora lubi jezdzic na moto i nie przeszkadza jej to ze masz WSK a nie CBR to przynajmniej wiesz ze z dziewczyną trafiles w dyche;) a tak na marginesie to fajnie masz Pimpek, chciałbym miec taka dziewczyne z która mógłbym gdzies na sprzecie pojechac!! pzdr

No to ja się wypowiem bo moja sytuacja wygląda inaczej ;P Większość chłopaków ogólnie z którymi się zadaje nie interesuje się motocyklami w ogóle. Dwóch moich ex starało się moją pasję zrozumieć. Ale nie dało rady. Bo ja czasem zamiast na impreze wolałam pośmigać. No i po pewnym czasie wiadomo było ze to bez sensu :biggrin:

Ciężko znaleźć faceta dziewczynie która interesuje się moto. Tyle wam powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem bo moja sytuacja wygląda inaczej ;P Większość chłopaków ogólnie z którymi się zadaje nie interesuje się motocyklami w ogóle. Dwóch moich ex starało się moją pasję zrozumieć. Ale nie dało rady. Bo ja czasem zamiast na impreze wolałam pośmigać. No i po pewnym czasie wiadomo było ze to bez sensu

Ciężko znaleźć faceta dziewczynie która interesuje się moto. Tyle wam powiem.

 

Powiem wam ze moja laska zna kazdy element mojego motocykla gdyż czesto siedziala ze mna jak naprawialem moto podawala mi nawet klucze :biggrin: kochamy oboje to moto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratuluje ci takiej dziewczyny to była tylko moja opinia

 

i nie jeżdze na motocyklach dlatego ze "laski na to lecą" tylko to wynika z mojej pasji do tych maszyni i tatus mi nie kupił tylko sam zarobiłem....

Edytowane przez motowojtas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze moja laska zna kazdy element mojego motocykla gdyż czesto siedziala ze mna jak naprawialem moto podawala mi nawet klucze :biggrin: kochamy oboje to moto :clap:

Fiu, fiu. No to szacuneczek i uznanie. Przypuszczam, że każdy by tak chciał :-). Ja swoją (niestety już byłą) panią woziłem tylko raz, ale wieeeeeele razy do niej przyjeżdżałem Chartem, żaliłem się, co to mam w nim teraz do zrobienia... Ale lubiła ten sprzęcik, bo żaden inny mnie do niej nie przywiózł (raz tylko rower :-)).

 

Ze mną żaden nie wytrzymywał jak mówiłam co muszę wymienić w wieśku albo jak mi się dzisiaj podróżowało gdzieś tam

Dla mnie to nie do pomyślenia - praktycznie nie znam chłopaka w moim wieku, którego nie kręciłyby moto(-cykle, -rowery). Podróże to mniej, ale głównie dlatego, że wszyscy jeżdżą rozklekotanymi szrotami :-). Ale na przykład w mojej klasie tylko jedna dziewczyna (na 28 ogółem!) interesuje się jako tako samochodami, dwie kiedyś tam gadały o skuterach, ale nic z tego nie wypaliło (a szkoda) - pozostałe właściwie potrafią rozróżnić kilka najpopularniejszych marek i modeli aut. Motocykle - czarna magia (albo piekielna sekta :-)). Miło jest więc wiedzieć, że kobiety też jeżdżą. :biggrin:

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...