Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat założyłem z myślą abyśmy mieli swobodny temat do pogadania na luzie o naszych motorkach, a jaśniej o przygodach/wyprawach dnia dzisiejszego, remontach/naprawach ogólnie dyskusją o naszych motorowerach.

 

P.S. Żeby nie było żadnego off, nie mają być tu żadnych innych dyskusji niż wymienione wyżej ( czyli nic nie związanego z motorowerami ).

 

To może ja zacznę. Silnik do mojego Ogara mam już złożony, jutro musze iść z nim do sąsiada żeby przyspawać pewną część . A w sobotę go maluje. Więc jak szczęście da to już w niedziele/poniedziałek będę śmigał :icon_mrgreen:

A no i wczoraj odebrałem kartę motorowerową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra (temat ciekawy, ale czy nie za luźny - zobaczymy co z tego wyniknie:P ) z chęcią się dołącze, życze powodzenia w składaniu moto bo trza śmigać... a u mnie był dziś pewien 4umowicz na simku, oglądał mojego MBX'a odbyliśmy wspólną przejażdżke; poza tym naprawialismy z kumplem napęd licznika w simku:P i rozwalilismy kluczyk (tzn jego czesc zostala w stacyjce)... a tak w ogóle czy sa jacys motorowerzyści z Poznania i okolic chetni na jakies wspólne przejażdżki czy cos w ten deseń?? najlepiej Poznań Poludnie:D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał plecaczka to ja bardzo chętnie :banghead:

Ech....... żebym nie mieszkał w innym końcu Polski... :icon_eek:

 

A tak to ostatnio mało jeżdżę z powodu głupiego przerywacza co się spala co kilkadziesiąt km :buttrock: Plany na wakacyjne wojaże są, a czas ucieka :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry ja sie do Poznania wybieram na początku sierpnia prawdopodobnie ;P Ale katamaranem a nie 2oo. Jakby ktoś szukał plecaczka to ja bardzo chętnie :icon_mrgreen:

 

To wpadnij 70km za Poznan do mojego malego, skromnego, milego miasta :buttrock::P:P:P :icon_eek:

pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Haber to zamiast Ty podjechać na swoim sprzęcie do takiej dziewczyny ...... No postaraj się :icon_mrgreen:

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze grzebie w swoim komarze tzn musze podlubac przy zaplonie tzn przerywacz wymienic i jeszcze se go dopiescic na jesień rejestracja tak samo moja WSK :icon_mrgreen: dzis se na niej tylko posmigalem troszke ale moze jutro to sie zmieni :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozpaczam bo będę się musiała rozstać prawdopodobnie ze swoją Wieśką...

Jeszcze ciągle nad tym myślę, ale za dużo kasy musiałabym wrzucić w jej naprawy.

 

 

Nie rób tego dziewczyno bo zgrzeszysz!! oj zgrzeszysz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wygadana przestań :icon_mrgreen:

W ogóle od czego Ty masz tam kierownice w tej Wieśce ? Bo na prawde ładnie się prezentuje. :icon_eek:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a umnie jak gaz mocniej odkręce, to łańcuch przeskakuje, bo zebatka zdawcza już praktycznie okragła i światła nie działaja, bo akumulator ma zwarcie na celi, zamówiłem przedwczoraj na agmocie nowe cześci i teraz czekam na listonosza... :icon_mrgreen: Na agmocie akumulator 35 zeta a zębatka 7, a w sklepie motocyklowym koło mnie akumulator 55, a zebatki nie mają... Qrde, dobrze, że mam neta, bo bym ładnie za cześci musiał przepłacać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSK.............stre dobre czasy kiedy sie ją pychało po polach bo świeca je**ła albo brakło paliwa bo mało to ona nie paliła

No cóż widać że polskie........

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle od czego Ty masz tam kierownice w tej Wieśce ? Bo na prawde ładnie się prezentuje. :icon_mrgreen:

Pojęcia nie mam ;P Jak ją dostałam to już tak było.

 

WSK.............stre dobre czasy kiedy sie ją pychało po polach bo świeca je**ła albo brakło paliwa bo mało to ona nie paliła

No cóż widać że polskie........

pozdr

No ja już wieśką jakiś czas nie jeździłam z przyczyn technicznych. Ale jednak dzisiaj postanowiłam że w chwili wolnego czasu coś pokombinuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra (temat ciekawy, ale czy nie za luźny - zobaczymy co z tego wyniknie:P ) z chęcią się dołącze, życze powodzenia w składaniu moto bo trza śmigać...

 

Zobaszymy, zobaczymy. Założyłem ten temat bo według mni tego tu właśnie brakuje - luzu ! Nie ma takiego tematu żeby sobie pogadać ogólnie o naszych motorowerach. Tylko oby z tego tematu nie zrobił się śmietnik .

 

Jasne że trzeba śmigać, dzięki :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...