Skocz do zawartości

"No i znowu dresy w koszulkach"


Miklas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dla tych co tak mocno krytykuja jazde w koszulce, dzis widzialem dwoch dresow na xjtach 900, tylko te dresy jakies takie czarne z bialymi lampasami, te xjoty troche malo dresiarskie, bo biale z bialymi kuframi ;)

 

Tak wiec Panowie, wyluzujcie poslady, nawet Panom Policjantom czasem jest goraco :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aale o zzo chozzi..? gliniarzy w lecie często widuję w koszulach i wcale im się nie dziwię, sam bym tak sie toczył: prędkość skuterowa, a patrol na mieście pewnikiem kilka godzin trwa... toczą się tylko, czasem kogoś zatrzymają, to w czym problem, że nie w "jedynie słusznych czarnych skórach"?

i pewnego zabawnego "skuterzystę" wczoraj widziałem: koszulka, szorty, braincup na głowie i sandałki. jeździł po krakowie na gl1500 ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem bezpieczeństwo bla bla, ale jak w sloncu jest prawie 40 stopni no to ja siebie nie widze w kombi, bo to samobójstwo jest. I dziwie się, że cały czas znajdują sie ludzie którzy jazdę w zalóżmy koszulce sprowadzają od razu do dresiarstwa, może to po prostu jest wygoda? Zresztą nieważne co to jest, ważne że każdy sam wybiera to w czym jeździ a inni nie powinni tego komentować bo to wybór każdego z nas. sie rozpisałem ;)

Edytowane przez Sasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aale o zzo chozzi..? gliniarzy w lecie często widuję w koszulach i wcale im się nie dziwię, sam bym tak sie toczył: prędkość skuterowa, a patrol na mieście pewnikiem kilka godzin trwa... toczą się tylko, czasem kogoś zatrzymają,

Niekoniecznie musi to być skuterowe tempo (co powiesz o Burgmanie 650? :flesje: ). Na wakacjach widziałem >policjanta< na BMW patrolującego autostradę we Francji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wracałem z małego co nie co do domku ubrany w:

- buty typu trampki

- koszulke - krótki rękawek

- krótkie spodenki

- rękawiczki od roweru (co by mi się kiere lepiej trzymało)

- kask typu orzeszek (prawie jak na rower, sprzedawane w louisie i polo)

- okulary przeciwsłoneczne :biggrin:

Prędkości miałem góra 50 km/h bo mi oczy łzawiły - nawet skuterkiem (enduro) mnie koles wyprzedził. ;)

 

W pewnym momencie pojawił się koło mnie kolega na jakimś (nie znam się) dużym choperze. Zmierzył mnie wzrokiem typu: no tak kupił sobie sprzęt a na ubranie nie ma!

Sorry, ale strój to mam spoko, ale przy temperaturze ponad 50 st. w słońcu nie chciało mi sie wbijać w skórę lub teksy, jadąc ubrany jak pisałem wyżej i tak było mi gorąco.

Pozdrawiam wszystkich, którzy śmigają w pełnym stroju ;) , nic na siłę ... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dresiarz to gostek który jedzie na motorze w dresowych spodenkach,a nie w koszulce ;) sam w gorące dni zasówam w oszulce bez renkawków,ale trzeba przyznać że zawsze mam spodnie jeansowe bo w krutkich niejeżdże

pozdro :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W upale jazda w stroju motocyklowym jest niewygodna i niebezpieczna. Nie tak dawno temu jeden z forumowiczów wylądował w szpitalu bo urwał mu się film z powodu ( jak sądzę ) przegrzania organizmu. Na te upały po swoim mieście jeżdżę w sandałach , na krótko + rękawiczki motocyklowe bo lepiej mi się w nich czuje klamki i przyciski. Ktoś mnie nazwie dresem czy innym takim ? A proszę bardzo... w dupie mam jego opinie ;) Jakoś na zachód od Odry więcej tych pseudo motocyklistów w krótkim stroju... ahh ci dresiarze. Plaga panie , plaga ! Trzeba siać, siać, siać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja się jescze ciuszków niedorobiłem i śmigam w takich temperaturach w ktutkich spodniach dżinsowych i podkoszulku a na dłuższe traski długie dżinsy i może bluza jakaś ewentualnie kurteczka!!Cóż zrobić może sobie buzer kupie:d taniej mnie wyjdzie

pozdrawiamPrzemoo :icon_mrgreen: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...